توسعه فناوری های SDN آینده به کمک Cisco ACI

فناوری های Cisco Application Centric (ACI) با معماری قابل برنامه نویسی خود، شکل دیتا سنتر های آینده را تغییر خواهد داد.
امروزه Service Provider های محلی (Regional) می کوشند تا بهترین تجربه ممکن به همراه بالاترین سطح رضایت را برای مشتریان خود فراهم نمایند. این دسته از Service Provider ها با چالش های Service Provider های جهانی (Global) نیز مواجه اند با این تفاوت که آنها دسترسی به منابع وسیع همانند همتای جهانی خود را ندارند. در حال حاضر Service Provider های محلی برای تامین خدمات و ابزار های امن مدیریت Cloud و دسترسی به اینترنت پر سرعت به فناوری های Cisco ACI رو آورده اند.
استفاده از Cisco ACI مزیت های فراوانی برای سازمان ها همراه داشته است از جمله: بهینه سازی بخش فناوری اطلاعات، کاهش هزینه های عملیاتی، کاهش وقت تلف شده ی کارمندان، افزایش زمانی که می توانند به مشتریان سرویس دهند و داشتن رویکرد شبکه مبتنی بر نرم افزار (SDN) برای مدیریت بهینه محیط های مجازی و فیزیکی.

مدیران ارشد سازمان های بزرگ در سراسر جهان از بکارگیری Cisco ACI ابراز خشنودی کرده اند:
آقای Stephen Fisher، مدیر ارشد برنامه ریزی شبکه و امنیت شرکت Integra (یکی از بزرگترین Telecom Provider های غرب آمریکا با ارائه سرویس در بیش از 35 شهر در 11 ایالت مختلف): "ما نیازمند ابزاری بودیم تا بتوانیم خودمان را با سرعت بالای تغییرات بازار تطبیق دهیم، و به این نتیجه رسیدیم که ACI می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم برنامه های کاربردی بهتر را در زمان کمتری پیاده سازی کنیم."
Seizo Onoe، مدیر ارشد فناوری شرکت NTT DOCOMO INC (بزرگترین شرکت مخابراتی ژاپن با بیش از 70 میلیون مشترک): "DOCOMO همواره سعی می کند تا بالاترین کیفیت سرویس مخابراتی را برای مشترکینش فراهم نماید. ما توانسته ایم Cisco SDN Solution ACI را درون معماری شبکه مان به خوبی بکار گیریم. و مطمئن هستیم با استفاده از فناوری های سیسکو می توانیم سرویس های خیلی بهتری هم در آینده ارائه دهیم."
Niklas Sonkin، یکی از مدیران ارشد شرکت Tele2 (یکی از بزرگترین اپراتور های موبایل کشور سوئد): " استفاده از Cisco ACI برای سرویس های Cloud یکی از تصمیمات بزرگ شرکت ما بوده است شرکت ما به فناوری های 5G ایمان دارد و مطمئنا با استفاده از Cisco ACI می توان این حوزه جدید مخابراتی را توسعه داد. همچنین نباید از فناوری های Cisco ACI برای توسعه Cloud و مجازی سازی (Virtualization) غافل ماند."

تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com