همکاری استراتژیک سیسکو و IBM

سیسکو و IBM اعلام کرده اند که فناوری های IoT شرکت IBM با فناوری های پیشرفت ی “Fog Computing” سیسکو ادغام خواهند شد.
همانطور که می دانید، IoTبه ترکیب چندین حسگر بر روی اشیا مختلف در راستای جمع آوری داده از آنها گفته می شود. سازمان های بزرگ از فناوری IoT جهت تشخیص میزان کارکرد و نقص دستگاه های صنعتی خود استفاده می کنند. چالشی که در این میان وجود دارد آن است که تمام داده های تولید شده جمع آوری و مورد تحلیل قرار نمی گیرند.
در این جا است که فناوری های پیشرفته Cisco Fog Computing به خوبی نمایان می شوند. از طریق این مجموعه فناوری سیسکو، تمامی داده های نقاط مختلف یک سازمان تحت بستر یک شبکه امن جمع آوری و آماده ی تحلیل می شوند. اکنون سرویس تحلیل داده ی IBM Watson را در نظر بگیرید و با ترکیب آن با مجموعه قدرتمند سیسکو، تمامی داده های سازمان ها را می توان بطور کامل و با دقت بالا تحلیل کرد.


اولین همکاری سیسکو و IBM جهت تامین نیاز مشتری مشترک خود، Bell Canada خواهد بود. اپراتورBell Canada میخواهد با کمک سیسکو و IBM سرویس های مختلف IoT را تحت بستر موبایل 4G خود ارائه دهد.
مدیر عامل های هر دو شرکت سیسکو و IBM توانسته اندPartnership های عمیقی با شرکت های حوزه خود داشته باشند. بطور مثال Ginni Rometty ( مدیر عامل IBM) توانسته است Partnership با شرکت های بزرگی مانند Apple، Twitter، Tencent و... داشته باشد. همچنین سیسکو یک Partnership عظیم با Apple و رقیب دیرینه خود، Ericsson، ایجاد کرده است.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com