بهبود سرویس دهی اپراتور های Cable و Broadband بوسیله بستر Cisco cBR-8

در همایش سالیانه Internet & Television Expo، شرکت های مهم حوزه Cable و اینترنت گرد هم می آیند تا در خصوص ارائه سرویس های جدید، بهینه و چالش های مختلف این حوزه به گفتگو بپردازند. در این همایش یکی از پر بحث ترین موضوع ها Cisco cBR-8 است.
بهبود تجربه کاربران مهم ترین دغدغه تمام Service Provider ها محسوب می شود. اغلبService Provider ها به دنبال توسعه شبکه هایی با سرعت Gigabit برای پاسخگویی به رشد بی سابقه ی ویدیو هایOnline، دستگاه های هوشمند مجهز به فناوری های ارتباطی 4G و پیشرفت های حوزه IoT هستند. به همین خاطر همواره به دنبال راهکار هایی جهت افزایش سرعت شبکه و پردازش اطلاعات خود هستند.
برای پاسخگویی به نیاز های فوق، سیسکو بستر cBR-8 Converged Broadband Access Platform را سال گذشته معرفی کرد. بستر cBR-8، تمام فناوری هایی که در گذشته درون یک Hub (مانند ارسال صوت، ویدیو و Data) قرار می گرفتند را درون یک پورت قرار داده است.
از زمانی که cBR-8 معرفی شده است، بیش از صد Service Provider از آن استفاده می کنند. این فناوری کمک کرده است تا بیش از 7میلیون بیننده برنامه های تلویزیونی، تجربه بهتری داشته باشند.
آقای Sean Welch مدیر بخش Cable Access سیسکو در خصوص فناوری cBR-8 گفته است: " سیسکو شاهد رشد زیادی در تعداد متقاضی فناوری cBR-8 است. با استفاده از این بستر هزینه کلی مالکیت (TCO) برای Service Provider ها به طور چشمگیر کاهش می یابد."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com