همکاری سیسکو و Roku

شرکت Roku و سیسکو قصد همکاری جهت ترکیب فناوری Cisco VideoGuard Everywhere و فناوری های Roku (از جمله Roku Streaming و Roku TV) را دارند.
فناوری Everywhere Cisco VideoGuard به اپراتورهای شبکه های پولی (غیر رایگان) اجازه می دهد تا محتوای خور را بصورت امن و با حفظ مالکیت معنوی بر روی تعداد زیادی دستگاه ارسال نمایند.
به طور خلاصه VideoGuard Everywhere یک راهکار مبتنی بر نرم افزار برای مدیریت Conditional Access و Digital Rights Management می باشد. در حال حاضر سیسکو و Roku می خواهند راهکار های امنیتی VideoGuard Everywhere را درون تمامی Firmware های Roku ادغام نمایند.
Rajeev Raman، مدیر بخش مدیریت محصول و راهکار های ویدیوئی / نرم افزاری سیسکو در خصوص همکاری سیسکو با Rokuمتذکر شده: " ما رابطه ی نزدیکی با Roku ایجاد کرده ایم تا آنها بتوانند راهکار های نرم افزاری ساده و با امنیت بالا ارائه دهند. با ترکیب فناوری های Cisco VideoGuard Everywhere و بستر Roku Streaming، اپراتور های شبکه های ویدیوئی می توانند تمام محتوای خود را بصورت امن و با حفظ مالکیت های معنوی برای بینندگان ارسال نمایند."
شرکت Charter یکی دیگر از شرکت هایی است که می خواهد از فناوری VideoGuard Everywhere استفاده نماید. شرکت Charter از این فناوری سیسکو درون محصول Worldbox و Charter Spectrum TV خود استفاده خواهد کرد. در حال حاضر Charter برای دستگاه های زیادی از جمله رایانه ها، تلفن های هوشمند و تبلت محتوا ویدیوئی ارسال می کند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com