همکاری سیسکو و FANUC

شرکت FANUC که بزرگترین تولید کننده روبات های صنعتی در جهان می باشد .، می خواهد با شرکت های بزرگی همچون سیسکو، Rockwell Automation و Preferred Networks جهت پیاده سازی سیستم FANUC Intelligent Edge Link and Drive همکاری کند.
بستر FIELD مراحل تولید را از طریق به هم اتصال نمودن دستگاه های CNC، روبات ها و حسگر ها بهینه می کند. در مرحله اول، خودرو سازان اولین شرکت هایی خواهند بود که از بستر FIELD بهره مند خواهند شد. هدف نهایی این بستر کاهش Downtime ها و کاهش کلی هزینه ها برای شرکت های بزرگ صنعتی بوده است. بستر FIELD در کنار Zero Downtime (ZDT) دو موضوع مهمی هستند که سیسکو و FANUC در حال توسعه آنها خواهند بود.
در مرحله نخست، FIELD بصورت On Premise (در محل) و سپس بر روی Cloud پیاده سازی خواهد شد. بوسیله FIELD، مدیران کارخانه قادر خواهند بود تا در هر لحظه از وضعیت (Status) روبات های خود آگاه شوند. پیش بینی می شود پس از پیاده سازی FIELD، کارخانه ها بتوانند: زمان Downtime خود را به میزان 48% و ایرادات و معایب کالا را تا 49% کاهش دهند، همچنین راندمان کلی تجهیزات (Overall Equipment Efficiency/ OEE) به میزان 16% افزایش می یابد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com