دریافت جایزه Best of Interop Awards توسط فناوری های Cisco DNA

فناوری های سیسکو (Digital Network Architecture) DNA موفق به دریافت دو جایزه مختلف از Best of Interop Awards شدند.
در زمان معرفی سیسکو DNA، بر همگان روشن بود که این فناوری کل حوزه شبکه را به جلو پیش خواهد برد. فناوری و بستر Cisco DNA یک معماری Open و مبتنی بر نرم افزار است که اجازه میدهد برنامه های کاربردی دیجیتالی پیشرفته ای برای کسب و کار های دیجیتالی امروزه اجرا شوند. علاوه بر مورد فوق، سیسکو DNAامنیت کلی شبکه را نیز افزایش می دهد.
در زمینه مجازی سازی نیز Cisco Network Functions Virtualization(NFV) توانسته است تحولی در مجازی سازی سرویس های شعب (Branch Service) ایجاد نماید. با استفاده از زیرساخت NFV، سیسکو موفق شده است تا ارائه سرویس های مختلف خارج از دفاتر و شعب مختلف را تسهیل نماید و هزینه های کلی را کاهش دهد.
در قلب Cisco DNA، بستر Cisco APIC-EM قرار دارد و این بستر و فناوری توسط بیش از هزار مشتری سیسکو پیاده سازی شده است.Cisco API-EM به همراه خود یک مجموعه سرویس Plug and Play همچون IWAN، Easy QoS و Policy-Based Applicationsبه همراه دارد.
از دیگر فناوری های Cisco DNA می توان به Flexible Radio Assignment اشاره کرد. سیسکو در حال هوشمند سازی شبکه ها به گونه ای است که قسمت های مختلف شبکه از تغییرات آگاه می شوند و تنظیمات لازم برای سازگاری با تغییرات مذکور را بصورت خودکار انجام دهند. بطور مثال، اگر ازدحام جمعیت در محلی صورت گیرد، Access Point ها می توانند این تغییر را شناسایی کنند و ظرفیت شبکه را بطور خودکار افزایش دهند. فناوری Flexible Radio Assignment در حال حاضر بر روی Access Point های سریAironet 2800/3800 قرار دارد.
علاوه بر جوایزی که Cisco DNA موفق به کسب آنها شد، فاییروال های Cisco FirePower Next-Generation Firewall نیز موفق شدند جایزه Best of Interop Awards در زمینه امنیت (Security) و Cisco Nexus Fabric Manager نیز جایزه Top Billing در حوزه Data Centerرا کسب نمایند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com