سیسکو و استفاده از انرژی خورشیدی

شرکت سیسکو قرار است انرژی لازم (از نوع خورشیدی) برای ساختمان Research Triangle خود را از دانشگاه Duke خریداری نماید. پیش بینی می شود سیسکو حدود 10Megawatt انرژی خورشیدی طی دو پروژه از Duke خریداری نماید. ساختمان Research Triangle سیسکو در نزدیکی شهر Charlotte آمریکا بنا شده است.
Theresa Perry مدیر Global Energy سیسکو در خصوص این پروژه گفته است: "ما در این پروژه دو هدف را دنبال کرده ایم: کاهش گاز های های گلخانه ای به میزان 40% و تامین 25% از انرژی خود از منابع تجدید پذیر.”
سیسکو اولین شرکتی است که از دانشگاه Duke انرژی خورشیدی تهیه می کند. شرکت گوگل از دیگر شرکت هایی است که خواهان بهره بری از این منبع انرژی تجدید پذیر و پاک می باشد.
ساختمان Research Triangle سیسکو در شهر Charlotte دومین ساختمان بزرگ این شرکت با بیش از 5,000 کارمند رسمی و بیش از 2,000 کارمند قراردادی در کشور آمریکا است.
این اولین اقدام سیسکو در زمینه تهیه و استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر نیست. سیسکو در گذشته نیز از انرژی های بادی برای دفاتر خود در ایالت تگزاس استفاده کرده بود. سیسکو در حال حاضر یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فرهنگ سازی استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر به جای انرژی های آلاینده و فسیلی می باشد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com