رهبری قاطعانه سیسکو در حوزه شبکه

طبق گزارش های شرکت IDC سیسکو در حال حاضر بطور قاطعانه 60% از سهم بازار شبکه جهان را در دست دارد. این در حالیست که دومین شرکت حوزه شبکه یعنیHewlett Packard Enterprise تنها 9.3% از سهم بازار را دارد. همچنین شرکت Huawei با 6.1% و Arista Network با 3.4% از سهم بازار به ترتیب در جایگاه های سوم و چهارم قرار دارند.


آقای Jeremy Duke، موسس گروه تحقیقاتی Synergy Research Group در خصوص بازار شبکه جهانی گفته است: "با وجود تمامی چالش ها و تغییرات روزمره حوزه شبکه، سیسکو موفق بوده است به تمام نیاز های بازار پاسخ دهد. در حال حاضر در آمد سیسکو حدود هفت برابر نزدیک ترین رقیب اش است."
داغ ترین بازار شبکه در جهان، بازار آسیا و اقیانوسيه می باشد. بازار منطقه مذکور طی یک سال گذشته با 10.2% رشد روبرو بوده است. بازار شبکه کشور های سنگاپور و کره جنوبی طی یک سال گذشته، به ترتیب 32% و 19.7% رشد داشته اند.
طبق گزارش های IDC حضور فناوری های مختلف با سرعت های 2.5/5Gb و همچنین و 25/50Gb Ethernet و 100Gb Ethernet در کنار توسعه فناوری های دیگر همچون IoT و توسعه زیرساخت های شبکه موبایل، همگی باعث رشد و توسعه حوزه شبکه جهانی شده بوده اند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com