Cisco Media Blueprint

طبق گزارش های اخیر Cisco Visual Networking Index، طی چند سال آینده میزان ترافیک ویدیو اینترنتی 4 برابر خواهد شد.
تولید کنندگان و توزیع کنندگان محتوای رسانه دیجیتال همواره به دنبال راهکار و فناوری هایی هستند که به آنها اجازه بدهد ضمن ایجاد تجربه بهتر برای مصرف کنندگان، هزینه های کلی و پیچیدگی عملیاتشان را کاهش دهند. در کنفرانس NAB 2016 امسال که در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار شد، سیسکو از Cisco Media Blueprint رو نمایی کرد. Cisco Media Blueprint مجموعه راهکار و زیر ساخت نرم افزاری است که به تامین کنندگان محتوای دیجیتال و شرکت های رسانه ای اجازه می دهد تا بتوانند راحت تر از گذشته و بطور امن تر به تولید، ذخیره و توزیع ویدئو بپردازند. سیسکو همچنین در کنار Cisco Media Blueprint، راهکار های مختلفی در خصوص بهبود زیر ساخت Media نیز معرفی نموده است:
- IP Fabric for Media: راهکار جدیدی است برای پخش Media بر اساس معماری سویئچ های سری Nexus و SDN Controller های مختلف سیسکو. بوسیله این راهکار مهاجرت از سیستم های سنتی SDI به سوی IP سریع تر از گذشته خواهد شد.
- زیر ساخت NFV برای Media Data Center: بستر دیتا سنتر مجازی مبتنی بر Cisco UCS و بهینه سازی شده بوسیله فناوری های OpenStack
- D9800 Network Transport Receiver: بستر نسل بعدی برای توزیع و پخش امن محتوا دیجیتال. نکته جالب این محصول داشتن طراحی سخت افزاری Modular می باشد.
اخیرا آقای Dave Ward رئیس بخش فناوری NBC Sports & Olympics در خصوص فناوری های سیسکو در زمینه رسانه های دیجیتالی گفته اند: " سیسکو بوسیله ی ترکیب فناوری های Cloud و IP توانسته است راهکار های مختلفی ارائه دهد که به ما کمک می کند تا محتوای بیشتری را بر روی دستگاه های متعدد به مشتریان مان ارائه دهیم."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com