سیسکو و گروه اتریشی ORS

گروه رسانه ای ORS واقع در کشور اتریش، از فناوری های Cisco Digital Content Management Technology جهت بهبود سرویس های تلویزیون دیجیتال خود (ORS DVB-T2) استفاده خواهد کرد. این فناوری ضمن افزایش کیفیت تصاویر، پهنای باند لازم برای ارسال آن را نیز کاهش می دهد.
راهکار Cisco D9902 Digital Content Manager به ORS این امکان را می دهد که در هر زمان به دلیل کاهش پهنای باند مصرفی، سرویس های بیشتری ارائه دهد. فناوری D9902 Digital Content Manager با وجود ابعاد کوچک (حدود 2RU) قابلیت های زیادی به Service Provider ها از جمله: توزیع آسان و سریع رسانه به همراه Encryption قدرتمند می دهد.
دلایل استفاده گروه ORS از محصولات Cisco DCM عبارت بودند از:
- قابلیت های Flexibility و Modularity همگی درون یک بستر
- داشتن سرویس دهی قوی به همراه Uptime بالا و قابلیت های Redundancy Support
- کاهش هزینه های کلی مالکیت (Total Cost of Ownership / TCO) به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و انرژی
آقای Norbert Grill، مدیر فنی ORS Group در خصوص همکاری این گروه با سیسکو گفته است: "ما به وسیله فناوری و سرویس های پیشرفته سیسکو می توانیم تا سالیان سال برترین سرویس های ممکن را بدون نیاز به به روز رسانی مکرر تجهیزات خود، ارائه دهیم. گروه ORS در شکل گیری حوزه رادیو و تلویزیون اتریش نقش بسزایی داشته است. ما به تجربه سیسکو در زمینه ی پردازش تصاویر و همکاری های مطمئن اش ایمان داریم."
آقای Yves Padrines نایب رئیس بخش Global Service Provider سیسکو در خصوص فناوری های DCM این شرکت گفته است: " اکثر Service Provider ها از فناوری های Cisco DCM استفاده می نمایند. این فناوری ها در ابتدا تنها برای Multiplexing مورد استفاده قرار می گرفتند، ولی اکنون قابلیت های خیلی بیشتری از جمله Hybrid Virtual Solution را نیز دارند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com