سیسکو و NBC Olympics

NBC Olympic که زیر مجموعه NBC Sports Group است، قصد دارد برای نمایش بازی های المپیک 2016 شهر ریو برزیل، از فناوری های سیسکو استفاده نماید. بازی های المپیک 2016، امسال از تاریخ پنجم الی بیست و یکم ماه آگوست برگزار خواهد شد.
آقای Craig Lau، مدیر بخش فناوری اطلاعات NBC Olympics و Dave Ward رئیس بخش مهندسی و معماری، خبر فوق را امروز تایید نمودند. آقای Dave Ward همچنین خبر داد سیسکو از بستر Cisco Media Blueprint برای ارسال تصاویر و ویدیو بر روی موبایل، تبلت و تلویزیون های علاقمندان به ورزش ارسال خواهد کرد. Cisco Media Blueprint برنامه جدیدی است که از زیر ساخت IP برای تولید، توزیع، ذخیره و پخش امن محتوای چند رسانه ای استفاده می کند. از نکات مهم Cisco Media Blueprint می توان به Open Standard بودن آن اشاره نمود.
سیسکو برای مسابقات المپیک 2016 علاوه بر Cisco Media Blueprint، فناوری های پیشرفته ی زیر را ارائه خواهد داد:
- زیر ساخت Wireless POE-enabled
- فناوری های فوق پیشرفته Routing/Switching بوسیله ASR9000 و مجموعه Cisco Nexus
- VPN های پیشرفته از طریق Cisco ASA Firewalls
- بالاترین سطح امنیت جهان بوسیله فناوری های Intrusion Prevention و با استفاده از راهکار های Cisco Sourcefire and Lancope Solutions
- پیاده سازی جدید ترین راهکار و فناوری های Telepresence
آقای Ward در خصوص کمک سیسکو به NBC Olympics گفته است: " NBC Olympics با استفاده از بستر IP امن قادر خواهند بود حجم زیادی تصاویر و ویدیو HD به میلیون ها بیننده ارسال نمایند. شایان ذکر است که محتوای فوق را می توان بر روی تمامی دستگاه ها از جمله موبایل و تبلت به نمایش در آورد."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com