سیسکو رهبر حوزه امنیت شبکه

سیسکو همواره یک عنصر مهم و قدرتمند در زمینه امنیت شبکه جهانی بوده است. طبق گزارش های IHS، سهم سیسکو از کل بازار امنیت شبکه جهانی در پایان سال 2015 حدود 30% بوده است. جایگاه های بعدی این حوزه به ترتیب به شرکت های: Check Point Software (پانزده درصد سهم بازار)، Palo Alto Networks (ده درصد سهم بازار)، Fortinet (ده درصد سهم بازار) و Juniper (شش درصد سهم بازار) تعلق داشته است.
با افزایش میزان داده های انتقالی توسط دستگاه های موبایل و Cloud Computing، اهمیت و نیاز به امنیت بیشتر برای مقابله با حملات سایبری بیش ار پیش محسوس می باشد.
برای تقویت موقعیت خود در حوزه امنیت شبکه، سیسکو در ماه ژولای 2013 شرکت Sourcefire را به مبلغ 2.7 میلیارد دلار خریداری کرده بود. فناوری های Intrusion Detection شرکت Sourcefire، به سیسکو کمک کرد تا بتواند با دولت آمریکا و سایر دولت ها و سازمان های بزرگ پروژه های مهم امنیتی اجرا نماید.

افزایش 11% سهم بازار امنیت شبکه برای سیسکو در نیمه دوم سال 2016

در حال حاضر سیسکو بیش از 10,000 مشتری مهم برای مجموعه فناوری های امنیتی خود دارد که پیش بینی می شود در نیمه دوم سال 2016 حدود 11 درصد رشد داشته باشد. همچنین راهکار های امنیت Web و Advanced Threat Security در سال 2016 به ترتیب 40% و 180% رشد داشته اند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com