سیسکو و مدرن سازی Transport Network

سیسکو به تازگی در کنفرانس "فیبر نوری و ارتباطات" (Optical Fiber Communications Conference) از نو آوری خود برای تسهیل مهاجرت از سرویس های Time-Division Multiplexing (TDM) به سوی زیرساخت IP/MPLS خبر داد. تا پیش از این، مهاجرت Service Provider ها از بستر TDM به سوی Packet Based بسیار پرهزینه و با سرعت انتقال کندی همراه بوده است. نو آوری های تازه ی سیسکو به Service Provider ها اجازه می دهد تا به تدریج بتوانند شبکه از نوع Packet برای آینده خود تشکیل و همزمان از طریق بستر TDMسرویس هایشان را ارائه
نو آوری سیسکو شامل موارد زیر می باشد:

Cisco Network Convergence (NCS) 4200 Series

این فناوری که زیر مجموعه فناوری های Cisco Evolved Programmable Network (EPN) محسوب می شود، به Service Provider ها این امکان را می دهد تا بتوانند مدل عملیاتی TDM سنتی خود را همزمان با پیاده سازی شبکه IP جدید برپا نگه دارند. از طریق این راهکار میزان برق و فضای مصرف شده توسط Service Provider ها تا 90% کاهش می یابد.

افزایش Density و Flexibility برای Cisco NCS 4000 Series

Service Provider ها از طریق Line Card حدید با ظرفیت 400Gps می توانند سرویس های متنوع تری بر روی بستر شبکه پیاده سازی و ارائه دهند. هنگامی که این فناوری درون Cisco NCS 4009 و NCS 4016 قرار می گیرد، می تواند Density محصولات فوق را به ترتیب به 3.6 Tbps و 6.4 Tbps افزایش دهد.

افزایش Density و Flexibility برای Cisco NCS 2000 Series

از طریق XPonder Line Card، ظرفیت این دستگاه به 400Gbps برای Client و 400Gbps برای Trunk خواهد رسید.

در حال حاضرشرکت بزرگ Verizon در حرکت به سوی شبکه 100G در سراسر کشور آمریکا می باشد. قرار است از Cisco NCS Series در بخش اعظمی از شبکه جدید خود استفاده نماید.
آقای Bill Gartner نایب رئیس ارشد بخش سیستم های فیبر نوری سیسکو در خصوص نو آوری های فوق گفته است: " ما همواره تلاش می کنیم تا Service Provider ها بصورت بهینه تر به همراه هزینه های کمتر بتوانند سرویس های متنوع تری برای مشتریانشان ارائه دهند. ما مطمئن هستیم راهکار و نو آوری های جدید سیسکو به Service Provider ها اجازه خواهد داد تا شبکه امروزی و آینده خود را متحول سازند و آماده بهره مند شدن از قابلیت های Internet of Things شوند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com