معرفی Cisco MX65 و Cisco MX65W

از زمان معرفی محصول MX، مشتریان ما متوجه مزیت های فراوان آن برای دفاتر و شعب سازمان خود شده اند. از اولین محصول این خانواده یعنی MX50 و سپس MX60 و مدل اخیر آن یعنی MX64، سیسکو همواره تلاش نموده است تا قابلیت و ویژگی های جدیدی به سری MX اضافه نماید. اخیرا سیسکو با معرفی دو Security Appliance جدید یعنی MX65 و MX65W گام بزرگی در ارائه محصولات Cloud-based Branch Security برداشته است.
اولین نکته ای که توجه همه را در محصول MX65 جلب می نماید، زیاد شدن تعداد پورت های این دستگاه می باشد. این دستگاه دارای 12 پورت Gigabit Ethernet می باشد که در مقایسه با نسل قبلی آن یعنی MX64، دو برابر شده است. این امر باعث حذف نیاز به سوئیچ های جانبی شده است و پیچیدگی شبکه را تا حد امکان کاهش می دهد. نکته جالب تر آن است که با وجود افزایش تعداد پورت، ابعاد این محصول بیشتر نشده است.
این دستگاه دارای 8 پورت "معمولی" برای اتصال LAN (مانند سایر مدل های MX)، دو پورت مخصوص اتصال به WAN (مدیر شبکه می تواند از طریق این دو پورت بدون از دست دادن پورت های LAN به MPLS و/یا اینترنت متصل شود) و دو پورت با قابلیت PoE (Power over Ethernet) می باشد. پورت های PoE مذکور با استاندارد 802.3a کار می کنند و می توانند تا 30 Watt برق به دستگاه های متصل همچون: تلفن، Wireless Access Point و.. برساند. داشتن قابلیت PoE باعث حذف نیاز به PoE Injector برای دفاتر می شود و باز هم پیچیدگی کلی شبکه را کاهش می دهد.
محصول جدید دیگر سیسکو MX65W می باشد. این دستگاه نه تنها دارای تراشه 802.11ac Wireless Chipset بهبود یافته نسبت به MX64W می باشد، بلکه طراحی آنتن آن نیز به کلی تغییر و بهبود یافته است. دستگاه قبلی یعنی MX65 می تواند به دو دستگاه MX65W برق کافی برساند تا کل محیط دفتر شما را تحت پوشش Wi-Fi قرار دهد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com