تکمیل فرایند خرید شرکت Jasper توسط سیسکو

سیسکو به تازگی فرایند خرید شرکت Jasper را تکمیل نمود. توانمندی شرکت Jasper در زمینه ی اینترنت اشیا (IoT) به سازمان های با ابعاد مختلف اجازه خواهد داد تا بتوانند بصورت سریع و به همراه هزینه های کم از خدمات و سرویس های حوزه IoT بهره مند شوند.

بینش مشترک سیسکو و Jasper

با خرید شرکت Jasper، سیسکو یک واحد جدید تحت عنوان IoT Cloud Business راه اندازی خواهد کرد. سیسکو از این پس با تخصص فنیJasper قادر خواهد بود تا سرویس های جدید IoT از جمله اینترنت اشیا درون ماشین های آینده و همچنین پیش بینی زمان نیاز به تعمیر ماشین آلات صنعتی را ارائه دهد. سیسکو قرار است از تمامی سرویس های فعلی و گذشته Jasper استفاده و پشتیبانی نماید و سرویس های جدیدی از جمله "امنیت IoT پیشرفته" و امکاناتی نظیر Low-power wide-area Network (LPWAN) نیز ارائه دهد.

تحول تجاری IoT

با کمک بستر سرویس Jasper IoT، سیسکو به سازمان ها این امکان را خواهد داد تا با انواع دستگاه های متصل به شبکه بتوانند بصورت سریع از سرویس های IoT بهره مند شوند. سازمان ها با بهره مند شدن از قابلیت های IoT مذکور می توانند الگو تجاری خود را متحول سازند و منابع در آمدزایی جدیدی را ایجاد نمایند.

افزایش سرعت رشد برای Service Provider ها

از این پس Service Provider ها با استفاده از توانمندی های سیسکو و Jasper قادر خواهند بود تا بهتر از گذشته به نیاز های مشتریانشان پاسخ دهند.
خانم Carrie MacGillvray، رئیس ارشد بخش اینترنت اشیا شرکت IDC در خصوص خرید شرکت Jasper توسط سیسکو گفته است: " سیسکو در حال حاضر تمام تجهیزات و فناوری های شبکه ای، Cloud و امنیت را داراست. با خرید Jasper، سیسکو توانسته است حوزه IoT خود را بیش از پیش تقویت نماید. خرید Jasper توسط سیسکو بیشترین منفعت را برای Service Provider ها خواهد داشت."
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Jasper کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com