سیسکو و همکاری با شرکت Daimler

طبق گزارشات تحقیقاتی سیسکو، حوزه تولید با داشتن ارزش 6.1 تریلیون دلار، بیشترین حوزه جهانی است که به تحولات دیجیتالی وابسته است. تولید ماشین آلات سنگین که یکی از مهمترین حوزه های تولید محسوب می شود، توسط همکاری دو شرکت سیسکو و Rockwell Automation هدایت می شود.
شرکت Daimler Trucks North America (DTNA)، یکی از شرکت های تولید کننده ماشین آلات و وسایل نقلیه سنگین است که از همکاری سیسکو با Rockwell Automation توانسته است سود فراوانی بدست آورد.
شرکت DTNA به تازگی متوجه شده بود که می بایست شبکه خود واقع در کارخانه“Wester Star” را بهبود بخشد تا بتواند هماهنگی لازم در بخش تولید و سایر عملیات را تقویت نماید.
DTNA از طراحی مهندسی Converged Plantwide Ethernet (CPwE) سیسکو استفاده نموده است. همچنین DTNA برای برقراری ارتباط وایرلس با کارمندان در سطح کارخانه و خط تولید، Wi-Fi امن و سراسری را بوسیله فناوری های سیسکو پیاده سازی نموده است.
DTNA به کمک فناوری های Scalable سیسکو، توانسته است تمامی کارخانه هایش از جمله کارخانه واقع در ایالت North Carolina (آمریکا) و مکزیک را به راحتی و بصورت مرکزی مدیریت نماید. استفاده از فناوری های سیسکو به DTNA کمک کرد تا جایزه 2016 Manufacturing Leadership Award را از آن خود نماید.
آقای Dieter Haban، مدیر ارشد اطلاعات DTNA در خصوص اهمیت فناوری اطلاعات و شبکه در شرکت اش گفته است: " ما داده های زیادی تولید و استفاده می نماییم تا بدانیم در کدام نقطه از مراحل تولید یک وسیله نقلیه سنگین قرار داریم. از این پس ما می توانیم بصورتReal Time به مدیران وضعیت تولید هر وسیله را اطلاع دهیم."
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Daimler Trucks کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com