سیسکو و دیجیتال سازی کشور آلمان

سیسکو قصد حمایت 500 میلیون دلاری از دیجیتال سازی کشور آلمان را دارد.
این سرمایه گذاری قرار است در راستای افزایش تعداد پروژه های دیجیتال سازی کشور آلمان و همچنین تقویت و گسترش موسسه آموزشی سیسکو موسوم به Cisco Network Academy باشد. شایان ذکر است سیسکو قصد دارد طی سه سال آینده تعداد فارغ التحصیلان از موسسه آموزشی Cisco Network Academy را از 35,000 نفر در سال به بیش از 85,000 نفر برساند.
آقای Oliver Tuszik، یکی از مدیران ارشد سیسکو در کشور آلمان، گفته است: "دیجیتال سازی به معنای سپردن فرایند هایی که قبلا نیروی انسانی انجام می داد به کامپیوتر می باشد."
سیسکو گفته است مرکز نو آوری openBerlin که در سال گذشته افتتاح نمود، قرار است به دیجیتال سازی کشور آلمان کمک نماید. همچنین سیسکو گفته است در فاز های بعدی سرمایه گذاری در کشور آلمان می خواهد حوزه های حفظ حریم شخصی و امنیت داده را در بستر Cloud و نرم افزار های مختلف پیاده سازی نماید.
علاوه بر موارد فوق، سیسکو قرار است در آینده نزدیک یک مرکز تحت عنوان "Security Center of Excellence" در کشور آلمان راه اندازی نماید. هدف از تاسیس مرکز فوق، ایجاد محیطی برای تعامل مشتریان، Partner های سیسکو، مراکز آموزشی و دانشگاه ها و شرکت های نوپا در خصوص تحلیل فناوری های روز و حل چالش های مربوط به حوزه امنیت می باشد.
شایان ذکر است که سیسکو فرایند دیجیتال سازی را در کشور های فرانسه، انگلستان و ایتالیا در گذشته پیاده سازی نموده است.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com