سیسکو و معرفی سرویس های جدید Cisco Spark و Cisco Spark Hybrid

سیسکو با کمک شرکت Dimension Data دو سرویس Cisco Spark و Cisco Spark Hybrid را بصورت جهانی معرفی کرده است.
Cisco Spark ابزاری است که به مشتریان اجازه می دهد تا با هر شخص و یا هر وسیله ای (موبایل، رایانه رومیزی و یا حتی تجهیزات کنفرانس های پیشرفته) تماس داشته باشند و یا بتوانند پیامی برای آنها ارسال نمایند. سرویس Cisco Spark Hybrid که نسل بعدی Cisco Spark محسوب می شود، امکان ادغام سرویس Cisco Spark با فناوری های Cloud شرکت Dimension Data را امکان پذیر می کند. سرویس Cisco Spark Hybrid برای سازمان هایی که می خواهند بصورت تدریجی و آهسته به فناوری های Cloud روی آورند می تواند بسیار کارآمد باشد.
آقای Ian Heard، مدیر ارشد بخش ارتباطات یکپارچه شرکت Dimension Data در خصوص همکاری های اخیر این شرکت با سیسکو گفته است:" سیسکو و Dimension Data توانسته اند فناوری و سرویس های زیادی از جمله Cisco WebEx Cloud Connected Audio و Cisco Hosted Collaboration Solutions روانه بازار کنند. ما خوشجالیم که با همکاری سیسکو توانسته ایم حوزه Cloud را توسعه دهیم. Cisco Spark Hybrid Services به مشتریان اجازه می دهد که بتوانند تحت بستر Cloud و یا بستر فعلی جلسات با کیفیت بالاتری برگزار نمایند."
آقای Joe Manuele، یکی دیگر از مدیران شرکت Dimension Data در خصوص سرویس جدید Cisco Spark Hybrid Service گفته است: " استفاده از Cisco Spark Hybrid به سازمان ها اجازه می دهد بتوانند هم از قابلیت های Cloud و هم از بستر فعلی موجود در سازمان های خود برای ارتباطات یکپارچه استفاده نمایند. استفاده از Cisco Spark Hybrid Service که ترکیب آخرین فناوری های سیسکو و Dimension Data است، به تمامی دغدغه های مشتریان ما پاسخ می دهد."
در حال حاضر می توان از Cisco Spark Message و Cisco Spark Hybrid Services در سراسر جهان استفاده کرد. همچنین سرویس Cisco Spark Calling در آمریکا و استرالیا تا نیمه دوم سال 2016 و در آسیا، اروپا، خاورمیانه و آفریقا در اوایل 2017 ارائه خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dimension Data کلیک نمائید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com