Cisco & Telstra

شرکت Telstra اولین شرکت مخابراتی کشور استرالیا است که از فناوری Cisco Network Services Orchestration (NSO) استفاده می نماید. فناوری Cisco NSO دارای دو خاصیت مهم و متمایز کننده است:
- سیستم Cisco NSO مبتنی بر نرم افزار است و نه سخت افزار. این امر سبب می شود برای بررسی سلامت شبکه و سرویس های سازمان، به جای استفاده از حس گر های سخت افزاری پر هزینه، از حس گر های مجازی (Virtual Probe) با قیمت کمتر و با سرعت بالاتری استفاده نمود. همچنین، استفاده از نرم افزار به جای سخت افزار امکان ارتقا و به روز رسانی سیستم را تسهیل می نماید.
- سیستم NSO در برابر اشکالات فنی به صورت پیش گیرانه عمل می نماید. این در حالیست که اغلب سرویس های مشابه Reactive هستند. اشکال زدایی پیش گیرانه Cisco NSO مزیت های مختلفی برای سازمان ها دارد که مهم ترین آن کاهش زمان های Down-Time سیستم مشتریان می باشد.
آقای Mike Wright، مدیر ارشد شبکه شرکت Telstra در خصوص همکاری با سیسکو گفته است: "فناوری Cisco NSO به ما امکان ارائه سرویس با سرعت خیلی بیشتر از قبل به همراه Down-Time خیلی کمتر را می دهد. "

درباره Telstra

شرکت استرالیایی Telstra با بیش از 27 میلیون مشترک، یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی جهان محسوب می شود. این شرکت بزرگترین شبکه IP و همچنین بالاترین رضایت مشتری در زمینه شبکه های موبایل را دارا می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Telstra کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com