Cisco & NetApp

سیسکو و شرکت NetApp که با همکاری یکدیگر بستر FlexPod را ابداع نمودند، مدت هاست که متوجه تمایل مشتریانشان برای استفاده از فناوری Flash در تمامی قسمت های دیتا سنتر شده اند.
استفاده بهینه از سیستم کاملا مبتنی بر Flash در راهکار های Citrix کاملا مشهود است. Citrix که توسط بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود، به سازمان ها و کاربران حرفه ای اجازه می دهد تا بتوانند دسترسی به هر برنامه، Desktop های مختلف و ارتباط امن از طریق هر وسیله بر روی هر شبکه و Cloud را داشته باشند. شرکت Citrix که همواره می کوشد تا سریع ترین و امن ترین ارتباطات را برای مشتریان اش رقم زند، اخیرا به راهکار FlexPod with All Flash FAS (AFF) روی آورده است. Citrix پس از به کار گیری FlexPod with AFF گزارشی منتشر نموده است که سرعت، امنیت و Reliability تمامی سرویس و محصولاتش از جمله Citrix XenApp و راهکار مجازی سازی XenDesktop به صورت شگفت انگیزی افزایش یافته است.
آقای Lee Caswill نایب رئیس بخش راهکار و بازاریابی NetApp در خصوص استفاده از FlexPod with AFF گفته است: " FlexPod with AFF به راحتی درون هر دیتاسنتری می تواند ادغام شود و مدیریت کل دیتاسنتر را آسان نماید. در دنیای امروز که نیاز به سرعت و امنیت بالا بزرگترین دغدغه محسوب می شود، تنها استفاده از سیستم های کاملا مبتنی بر Flash منطقی است."
از نظر سیسکو و NetApp، استفاده از فناوری های :"FlexPod with AFF، سرور های سیسکو UCS به همراه جدیدترین پردازنده های M4 و سوئیچ های NEXUS 9K" سریع ترین، امن ترین و مطمئن ترین راهکار برای دیتا سنترهای مدرن محسوب می گردد.
در ادامه با برخی از بارزترین مزیت های استفاده از FlexPod with AFF آشنا می شویم:
- بهبود کارایی: کاهش میزان تاخیرات (Latency) درون دیتاسنتر به میزان 20 برابر؛ زمان پاسخگویی SQL (Response Time) بیش از 200% سریعتر خواهد شد.
- مدیریت سریع و آسان تر: کاهش زمان Application Testing به میزان 30% و Provisioning به میزان 80%
- اقتصادی بودن: میزان 75% بازگشت سرمایه (ROI) تنها در17 ماه

درباره FlexPod

FlexPod در واقع ترکیبی از فناوری های Cisco Unified Computing System (UCS) و اجزا مختلف ذخیره سازی NetApp می باشد. سازمان ها با استفاده از FlexPod می توانند کارایی برنامه ها، شبکه و مدیریت Cloud را بهینه نمایند. FlexPod بر اساس نیاز سازمان ها در سه دسته FlexPod Datacenter (برای دیتا سنترها)، FlexPod Express ( برای سازمان های با اندازه متوسط و Branch Office ها) و FlexPod Select (برای Data-intensive Workload ها) ارائه می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با FlexPod کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com