سیسکو و اولین شبکه هوشمند روسیه

شرکت Mobile TeleSystem (MTS) بزرگترین شرکت مخابراتی کشور روسیه، از فناوری Cisco Self Optimizing Network (SON) به منظور بهینه نمودن شبکه MTS به صورت Real-Time و هوشمندانه استفاده خواهد کرد.
راهکار Cisco SON به صورت خودکار و هوشمندانه، ترافیک داده های ارسالی درون شبکه را تحلیل و ظرفیت شبکه را به طور بهینه تنظیم می نماید. MTS این فناوری و راهکار سیسکو را تاکنون برای شبکه موبایل 3G خود در شهر مسکو پیاده سازی کرده است و قرار است تا پایان سال جاری، MTS فناوری های Cisco SON را برای شبکه های LTE خود نیز بکار گیرد.
آقای Andrei Ushatskiy مدیر ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات MTS در خصوص به کارگیری فناوری Cisco SON خاطر نشان کرد : " MTS مفتخر است تا اولین اپراتور کشور روسیه باشد که فناوری SON را به طور کامل پیاده سازی نموده است. از این پس مشتریان ما با سرعت شبکه بالاتری مواجه خواهند بود که در نهایت به رضایت هر چه بیشتر آنها ختم خواهد شد. این راهکار Cisco SON توانسته است سرعت انتقال داده را به طور میانگین 20% افزایش دهد."
آقای Scott Morrison که جز مدیران ارشد Cisco SON است، در خصوص به کارگیری فناوری Cisco SON توسط MTS گفته است: "ما خشنود هستیم که MTS راهکار Cisco SON را انتخاب نموده است. ما همکاری مان را با MTS تقویت خواهیم نمود و مشتریان MTS تجربه بهتری خواهند داشت."
شایان ذکر است Cisco SON پیشرفته ترین راهکار SON در بازار است که توسط اغلب اپراتورهای بزرگ در سراسر جهان بکار گرفته می شود.

درباره MTS:

شرکت Mobile TeleSystems (MTS) بزرگترین شرکت مخابراتی کشور روسیه است. این شرکت بیش از 100 میلیون مشترک در کشور روسیه دارد. مهم ترین سرویس های MTS شامل: خدمات موبایل، اینترنت Wireless و تلفن های ثابت می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با MTS کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com