Cisco Ultra Services Platform

دو شرکت Deutsch Telekom و SK Telecom از بستر جدید Cisco Ultra Services Platform جهت پیاده سازی سرویس های جدیدشان استفاده خواهند کرد.
Cisco Ultra یک بستر مجازی کامل به همراه تمامی سرویس های لازم برای کمک به اپراتور ها در زمینه راه اندازی سریعتر و بهینه تر سرویس های جدید می باشد. برخی از مزایا استفاده از Cisco Ultra عبارتند از:
- یک شبکه مبتنی بر نرم افزار توزیع شده (SDN Distributed Network) است: با استفاده از Cisco Ultra، شما می توانید عملکرد Control Plane و User Plane را از یکدیگر تفکیک کنید.
- توسعه و مدیریت سرویس ها در یک جا (Centralized)
- ظرفیت فوق العاده بالای سیستم: در آزمایش های اولیه این راهکار جدید، Cisco Ultra قادر بود ترافیکی معادل دو Terabyte/sec را توسط 20 میلیون Connection انتقال دهد.
- سرعت معرفی و راه اندازی سرویس های جدید را برای سازمان ها بصورت چشمگیر کاهش می دهد.
- هزینه های کلی مالکیت (Total Cost of Ownership) را تا حدود 30 الی 35 درصد کاهش می دهد.
- پشتیبانی کامل از فناوری نسل آینده 5G
خانم Kelly Ahuja نایب رئیس بخش راهکار و محصولات Service Provider سیسکو در خصوص بستر Cisco Ultra گفته است: " با کمک Cisco Ultra، مشتریان می توانند کارهایی که پیش از این چندین روز طول می کشید را تقریبا در لحظه انجام دهند. ما همواره می کوشیم تا تجربه مشتریان مان را متحول سازیم. Cisco Ultra یکی از اقدامات سیسکو در زمینه آماده سازی صنعت برای فناوری 5G می باشد."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com