سیسکو و تولید اولین 5G Router جهان

شرکت سیسکو در کنگره جهانی موبایل (GSMA Mobile World Congress)،رسما اعلام نمودکه قصد تولید اولین 5G Router جهان با همکاری اریکسون و اینتل را دارد.
فناوری شبکه Wireless امن و پر سرعت 5G، حاصل ادغام فناوری های پیشرفته ی شبکه سیسکو به همراه فناوری شبکه موبایل اریکسون و فناوری نسل بعدی سیلیکون اینتل خواهد بود. شایان ذکر است توسعه و پیاده سازی فناوری 5G در امتداد همکاری سیسکو با شرکت اریکسون می باشد که از ماه نوامبر سال گذشته شکل گرفته بود. به تازگی اینتل با پیشنهاد توسعه مودم های 5G به حمایت سیسکو و اریکسون پیوسته است.
طبق گزارش Cisco Visual Networking Index (VNI) که در اوایل این ماه منتشر شد، پیش بینی شده است که میزان حجم ترافیک موبایل طی پنج سال آینده بیش از هشت برابر خواهد شد. در یکی از پیش بینی های گزارش فوق اشاره شده است که Mobile video بیشترین سهم رشد ترافیک موبایل را شامل خواهد شد. برای پاسخگویی به این انفجار تصاعدی در مصرف پهنای باند موبایل، 5G بسیار کارساز خواهد بود.
خانم Kelly Ahuja، نایب رئیس بخش راهکار و محصولات Service Provider سیسکو در خصوص توسعه فناوری 5G گفته است: "امروز یک گام مهم در خصوص آینده فناوری موبایل و تاثیراتش بر روی سازمان ها و زندگی افراد برداشته ایم."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com