برای Wave 2 802.11ac ﺂﻣﺍﺪﻫ ﺵﻭیﺩ

Wave 2 802.11ac وعده افزایش سرعت تا پنج برابر (6.8Gbps) را می دهد. این افزایش سرعت منجر می شود که شما بتوانید برنامه هایی که با WiFi مرتبط هستند را به تعداد کاربران بیشتری و با کیفیت بهتری ارائه دهید.
چالشی که در حال حاضر وجود دارد سرعت در کابل های Cat 5e است، این سرعت در حال حاضر معادل 1GIG می باشد.
سیسکو در ماه اکتبر سال 2014 اتحاد NBASE-T Alliance را تشکیل داد تا راهکار های مختلف افزایش سرعت انتقال بر کابل های Cat 5e و Cat 6 را افزایش دهد. اکنون سیسکو نوآوری های مختلفی که شامل نوآوری های مطرح شده در NBASE-T Alliance نیز می باشد را در تمامی سوئیچ های Catalyst خود آورده است. این نو‌آوری ها قرار است پاسخی به چالش مطرح شده باشد.
فناوری مولتی گیگابیت سوئیچ های Catalyst سیسکو با پشتیبانی از سرعت های بیش از 1 گیگابیت بر ثانیه بر کابل های Cat 5e موجود، شبکه تان را برای نوآوری های آینده آماده می نماید. این فناوری از PoE و UPOE پشتیبانی می نماید، لذا نیازی به کابل کشی مجدد برای Access Point های خود نخواهید داشت.
فناوری مولتی گیگابیت سوئیچ های Catalyst سیسکو سرمایه گذاری های قبلی تان را محفوظ نگه می دارد. برای مثال، مدل های جدید Catalyst 3850 (با قابلیت مولتی گیگابیت) را می توان با مدل های قبلی 1Gb مسی و فیبری Stack نمود. فناوری مولتی گیگابیت برای مدل های Catalyst 4500E, 3850, 3560-CX آماده می باشد. با استفاده از فناوری های نوین سیسکو از قابلیت های جدید Wave 2 و تجربه کاربری بهتر بهره مند شوید.

بهره وری و تجربه های کاربری را افزایش دهید

سوئیچ های جدید 3560-CX و 2960-CX ضمن افزایش سرعت، هزینه های کلی شبکه تان را کاهش خواهند داد. این سوئیچ ها دارای قابلیت Catalyst Instant Access Mode می باشند که نیاز به تنظیم جداگانه هر سوئیچ را از بین می برد. شایان ذکر است که این سوئیچ ها برای محیط های مختلف از جمله بیمارستان ها، هتل ها، فروشگاه ها، صنعت حمل ونقل و ...مناسب می باشند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com