سیسکو - تولید فایروال های نسل جدید

امروزه با رشد کسب و کارها و تجارت دیجیتالی، بزرگترین نگرانی سازمان ها امنیت سایبری یا همان Cyber Security می باشد. سیسکو برای رفع این نگرانی به تازگی نو آوری های مختلفی درون Firewall های نسل بعدی خود پیاده سازی نموده است. هدف سیسکو ارائه برترین محصول جهت امن تر نمودن شبکه سازمان ها بوده است.
سیسکو با Firewall نسل بعدی خود، فناوری های امن تر و پیشرفته تری نسبت به Firewall های نسل بعدی فعلی معرفی نموده است. با تمرکز نمودن بر روی حفاظت در برابر تهدید (Threat Defense)، ریسک های امنیتی سازمان ها بشدت کاهش می یابند.
بطور کلی Firewall های نسل بعدی بر روی کنترل و فعال سازی برنامه های مختلف متمرکز هستند، و این امر حفاظت در برابر تهدیدات سازمان را بطور کامل فراهم نمی کند. اما رویکرد جدید سیسکو به حملات و تهدیدات سازمانی متفاوت است. سیسکو به مشتریان اش اجازه می دهد تا بصورت پویا تمامی Endpoint های شبکه خود (حتی درون Cloud) را از طریق شناسایی و حذف تهدیدات (چه تهدیدات شناخته شده و چه نا شناس) کنترل و مدیریت نمایند.
سیسکو در حال معرفی سری جدید Cisco FirePower 4100 Series برای امن سازی و مدیریت بهتر برنامه های High Performance می باشد. این سری محصول با وجود ابعاد نسبتا کوچک بالاترین کارایی در سطح خود را دارد. از ویژگی های دیگر متمایز کننده این سری، می توان به داشتن 40GbE Network Connectivity اشاره نمود.
آقای David Goeckler مدیر ارشد بخش امنیت سیسکو در خصوص محصولات جدید این شرکت گفته است: "Attacker ها هر روز در حال کشف راه های جدید جهت نفوذ به سازمان ها می باشند. این امر منجر به خسارت های مالی زیادی برای سازمان ها می شود. طی سه سال گذشته سیسکو میلیارد ها دلار در زمینه امنیت سایبری هزینه نموده است. برای اینکه سازمان ها خطرات سایبری را در حد ممکن کاهش دهند می بایست Security Platform های مختلف را درون تمامی فرایند های سازمانی خود ادغام نمایند که لازمه ی آن داشتن Firewall با رویکرد مبتنی بر خطر (Threat-Centric) می باشد. Cisco Firepower NGFW می تواند راهکار های امنیتی Third-Party را با سخت افزار های قدرتمند ادغام نمایند."
شرکت پاژ به زودی اطلاعات مرتبط با این محصول را در وب سایت خود به روزرسانی خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.cisco.com/go/firewall مراجعه نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com