Cisco & Ericsson

سیسکو اعلام کرد با دو شرکت اریکسون و Intel در خصوص توسعه فناوری نسل بعدی 5G برای مصارف خانگی و تجاری در حال همکاری است. شایان ذکر است شرکت مخابراتی Verizon اعلام کرده است که جز اولین مشتری های فناوری 5G خواهد بود.
آقای Chuck Robbins، مدیر عامل سیسکو در خصوص همکاری با شرکت اریکسون گفته است: " در دنیای امروز که تکنولوژی با سرعت بالایی در حال رشد است، ایجاد همکاری های استراتژیک با شرکت های بزرگ اجازه می دهد تا به نو آوری های بیشتری دست یابیم. از زمان همکاری ما با اریکسون، هر دو موفق شده ایم راهکار های کم هزینه تر و تجربه بهتر را برای مشتریان ارائه دهیم و فناوری های جدید مان را سریع تر روانه بازار کنیم."

درباره همکاری سیسکو و اریکسون:

سیسکو و اریکسون، دو شرکت پیشرو در زمینه فناوری های شبکه ای و Cloud در ماه نوامبر سال گذشته اعلام کردند جهت توسعه شبکه های کامپیوتری خواهان همکاری با یکدیگر هستند. این همکاری قرار است فناوری های Routing، دیتا سنتر، اینترنت اشیا (IoT) و مدیریت سرویس های جهانی را نیز بهبود بخشد.

درباره اریکسون

شرکت اریکسون که در سال 1876 در شهر Stockholm کشور سوئد تاسیس شد، با بیش از 115,000 متخصص در سراسر جهان، یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی محسوب می شود. در حال حاضر بیش از 2.5 میلیارد نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم از فناوری های اریکسون استفاده می کنند. حدود 40% از کل ترافیک موبایل در جهان توسط شبکه های اریکسون انتقال داده می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Ericsson کلیک نمائید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com