Cisco & Midco

شرکت Midco پس از انجام آزمایشات موفقیت آمیز مختلف در زمینه فناوری DOCSIS 3.1، در نظر دارد فناوری Midco Gig Internet Service را نیز در شهر Fargo (واقع در ایالت North Dakota کشور آمریکا) به صورت آزمایشی پیاده سازی نماید.
Midco قصد دارد تا پایان سال 2017 دسترسی شبکه Gigabit را برای تمامی مناطق تحت پوشش اش که شامل 330,000 مشتری در 350 منطقه در ایالت های Minnesota، North Dakota، South Dakota و Wisconsin می باشد را ارائه دهد. شرکت Midco سال گذشته اعلام کرد که از روتر Cisco cBR-8 Converged Broadband جهت افزایش ظرفیت DOCSIS 3.1 Broadband خود استفاده کرده است.
فناوری DOCSIS 3.1 چیست؟
- یک فناوری و استاندارد برای انتقال سرویس های اینترنتی High-Bandwidth تحت بستر زیر ساخت TV Cableموجود می باشد.
- این فناوری چارچوب کلی برای نسل بعدی سرویس های کابلی و سرویس هایی که نیاز به اتصالات Broadband سریعتر دارند را تعیین می کند.
- طی یک سال آینده نسخه های Gateway این فناوری با امکان اتصال از طریق Wi-Fi روانه بازار خواهد شد.
آقای Jon Pederson مدیر ارشد فنی Midco در خصوص فناوری های فوق و همکاری با سیسکو گفته است: " برای مشتریان ما، استفاده از سرویس های اینترنتی با سرعت بالا اهمیت فراوانی دارد. سیسکو بینش مشترکی با شرکت ما در زمینه ایجاد شبکه های بهینه دارد."
خانم Kelly Ahuja که یکی از مدیران ارشد سیسکو در زمینه ارائه راهکار می باشد نیز گغته است: " شرکت Midco با سرعت بالایی در حال پیاده سازی شبکه های DOCSIS 3.1 Ready می باشد. از طریق همکاری Midco با سیسکو، مشتریان Midco جز اولین افراد در کشور آمریکا خواهند بود که از طریق سرویس های جدید مربوط به فناوری های DOCSIS رفاه بیشتری را تجربه خواهند کرد."
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص Midco کلیک نمائید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com