سیسکو و مدیریت انرژی در دانشگاه های سوئیس

دانشگاه St.Gallen در کشور سوئیس جهت بهینه سازی مصرف انرژی فضای دانشگاه، به فناوری های سیسکو روی آورده است.
این دانشگاه که مجهز به شبکه وایرلس سیسکو است، برای کاهش مصرف انرژی از سوئیچ های سیسکو و بستر Cisco Energy Management (CEM) استفاده می نماید. مسئولین این دانشگاه گفته اند ضمن بهبود مصرف انرژی، توانسته اند هزینه های کلی را نیز کاهش دهند.
این طرح مصرف انرژی 42 انستیتو و 30 ساختمان این دانشگاه را بهینه نموده است. فناوری CEM به دانشگاه St.Gallen کمک کرده است مصرف انرژی را در حال حاضر بهینه و مصرف انرژی آینده را نیز پیش بینی نماید. از زمانی که این فناوری ها پیاده سازی شده اند، این دانشگاه توانسته است چارچوب کلی مصرف تجهیزات خود را به دست آورد. شایان ذکر است که اگر دستگاهی میزان مصرف انرژی اش فراتر از Benchmark های تعیین شده باشد، شبکه CEM اقدامات هوشمندانه ای جهت کنترل مصرف انرژی کل انجام خواهد داد.
آقای Dr. Kurt Stadler رئیس زیرساخت فناوری اطلاعات دانشگاه St.Gallen در خصوص استفاده از فناوری های کنترل انرژی سیسکو گفته است: " پس از مدتی طولانی توانستیم برنامه ای بنویسیم که هر شب رایانه های دانشگاه را خاموش نماید. اکنون با استفاده CEM Policy های جدید، همین امر را بصورت هوشمندانه تر و راحت تر انجام می دهیم. در کل توانسته ایم بهره وری و کنترل مصرف انرژی را 50% بهبود بخشیم."
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه St.Gallen کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com