Cisco CSR 1000V & Microsoft Azure

متن زیر نوشته ی Ed Cho، مدیر بازاریابی سیسکو است که در زمینه Partnership سیسکو و مایکروسافت فعالیت می نماید:
از زمانی که سیسکو و مایکروسافت یک همکاری راهبردی را در سال 2014 شروع کردند، این دو شرکت موفق شدند قدرتمند تر از گذشته حوزه Cloud و دیتا سنتر را گسترش دهند. در راستای اقدامات قبلی، Cisco Cloud Service Router (CSR) 1000V در Microsoft Azure Marketplace قرار گرفته است تا مشتریان مشترک سیسکو و مایکروسافت بتوانند از فناوری های Virtual Routing بهتر بهره مند شوند.
کسب و کارها و سازمان های بزرگ از فناوری های Cloud جهت کاهش هزینه ها، پاسخگویی به نیاز مشتریان و توسعه سریع تر سرویس دهی خود استفاده می نمایند. همانطور که می دانید، افراد از اتصال اینترنت خود برای دسترسی به Cloud های عمومی و Hybrid Cloud ها استفاده می نمایند. مشکل برای سازمان ها زمانی بوجود می آید که اطلاعات حساس و برنامه های کاربردی سازمان بر روی Cloud قرار می گیرد. در این حالت مدیریت پهنای باند و امنیت داده ها کار بسیار پیچیده و دشواری خواهد بود. توجه به مشکل فوق از اهمیت بالایی برخوردار است.
برای رفع مشکل فوق، Cisco Cloud Service Router (CSR) 1000V پیشنهاد می شود. این ابزار قدرتمند مدیریت برنامه ها، سرویس ها و پهنای باند تحت Cloud های عمومی همچون Microsoft Azure را برای سازمان شما بصورت خیلی ساده فراهم می نماید.
نحوه کار کردن Cisco Cloud Service Router (CSR) 1000V به این صورت است که یک بستر قدرتمند بر روی ماشین های مجازی (VM) و سرور های x86 موجود پیاده سازی می شود. بر خلاف رقبایش، CSR 1000V دارای فناوری های لازم برای Enterprise Routing از جمله فناوری های IPSEC همچون DMVPN، FlexVPN و SSL VPN و Zone-Based Firrewall می باشد. معماری CSR 1000V کاملا Modular بوده و شما به راحتی می توانید سرویس های جدید مطابق با نیاز سازمان تان اضافه نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com