سیسکو و توسعه دیجیتال کشور ایتالیا

پس از دیدار نخست وزیر ایتالیا Matteo Renzi و مدیر عامل سیسکو Chuck Robbins، سیسکو اعلام کرد 100 میلیون دلار جهت توسعه دیجیتال سازی کشور ایتالیا در نظر گرفته است. این سرمایه گذاری قرار است در دو زمینه انجام شود: آگاه سازی و توسعه دانش دیجیتال و حمایت از شرکت های نوپا ایتالیا.
آگاه سازی و توسعه دانش دیجیتال: سیسکو قراردادی با وزارت علوم و تحقیقات ایتالیا امضا نموده است که طی آن سیسکو به دانشجویان کمک خواهد نمود تا در مراکز آموزشی Cisco Networking Academy، دانش لازم در زمینه دیجیتال سازی را کسب نمایند تا در آینده فرصت های شغلی بهتری داشته باشند. نکته جالب این است که سیسکو قرار است دروس Industry 4.0 و آشنایی با فناوری های Cyber Security را به Network Academy اضافه نماید.
حمایت از شرکت های نو پا کشور ایتالیا: سیسکو قرار است طی سه سال آینده با همکاری دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی، در شرکت های نوپا کشور ایتالیا سرمایه گذاری نماید. این سرمایه گذاری به نو آوری فناوری های پیشرفته کشور ایتالیا کمک فراوانی خواهد کرد.
آقای Chuck Robbins مدیر عامل سیسکو در خصوص سرمایه گذاری در کشور ایتالیا گفته است: " من برای چشم انداز قوی آقای Renzi در خصوص دیجیتال سازی کشور ایتالیا احترام ویژه ای قائل هستم و سیسکو مفتخر است یکی از Partner های کشور ایتالیا باشد. ما تلاش خواهیم کرد تا استعداد و کار آفرینی در حوزه دیجیتال سازی کشور ایتالیا را شکوفا کنیم."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com