حمایت سیسکو و Telus از برنامه BC Aware

برای سومین سال متوالی Information Systems Audit and Control Association، سیسکو و TELUS، جهت آگاه سازی سازمان های مختلف محدوده British Columbia (کانادا) از تهدیدات موجود در حوزه فناوری اطلاعات همکاری خواهند کرد. این کمپین اطلاع رسانی که BC Aware Campaign نام دارد با داشتن یک تقویم منظم از برنامه هایی که ارائه خواهند شد، در سراسر British Columbia و از تاریخ بیست پنجم ژانویه الی پنجم فوریه امسال برپا خواهد شد.
برنامه BC Aware می کوشد با آگاه سازی رهبران و افراد با تحصیلات بالا در حوزه امنیت فناوری اطلاعات، ریسک های احتمالی و خسارات ناشی از آن را تا حد ممکن کنترل نماید. شایان ذکر است که یکی از اهداف بزرگ BC Aware Campaign تلاش جهت ایجاد مشارکت بیشتر در تمام سطوح دولت، صنعت و مراکز آموزشی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات می باشد.
Amrik Virk، رئیس فناوری، نو آوری و خدمات شهروندی British Columbia، در خصوص برنامه BC Aware گفته است: “حفظ امنیت شبکه و پیشگیری از خطرات احتمالی یکی از مهم ترین اولویت های ما می باشد. هیچ سازمانی در برابر تهدیدات Cyber بطور کامل در امان نیست و به همین خاطر هست که Campaign آگاه سازی BC Aware اینقدر مهم تلقی می شود. این برنامه تمامی شهروندان را به کسب دانش لازم جهت امن سازی اطلاعات خود در فضای اینترنت تشویق می کند."
قرار است سیسکو و Telus حامیان رسمی BC Aware باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه BC Aware کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com