سیسکو و متحول نمودن نحوه خرید مشتریان

فروشگاه های زنجیره ای The Dandy Lab، از فناوری های Internet of Things سیسکو جهت ادغام دنیای دیجیتال و فیزیکی فروشگاه ها استفاده خواهند کرد. استفاده از فناوری های IoT مشتریان را تشویق به تعامل با محصولات و صفحات نمایش جهت ایجاد یک تجربه خرید فوق مدرن می نماید. این فناوری علاوه بر بهبود تجربه خرید برای مشتریان، به خود فروشگاه ها از لحاظ تحلیل Real-time داده ها کمک خواهد کرد.
Julia Bainiaksina یکی از بنیانگذاران The Dandy Lab در خصوص پیاده سازی فناوری های تعامل مجازی سیسکو گفته است:" هنگامی که ما The Dandy Lab را تاسیس کردیم، می خواستیم با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های روز به مشتریان امکان تعامل بیشتر با محصولات و طراحی های نهفته در هر محصول را بدهیم."
مشتریان فروشگاه های زنجیره ای The Dandy Shop از طریق راهکار های زیر می توانند بهتر و هوشمند تر با محصولات تعامل داشته باشند:
- امکان "صحبت کردن" مانکن های هوشمند با مشتریان: مانکن ها از طریق نرم افزار قابل نصب بر روی تلفن های هوشمند می توانند اطلاعات مفیدی از جمله اطلاعات در مورد طراحی و پیشنهاد های حراجی ویژه به مشتریان ارائه دهند. مشتریان می توانند اطلاعات دریافت شده از مانکن ها را از طریق شبکه های مجازی به دوستان خود به اشتراک بگذارند.
- جستجوی دیجیتالی و تصویری: هنگامی که مشتری کالایی را در دست داشته باشد یا پوشیده باشد، یک دوربین آن کالا را اسکن نموده و سپس لباس و یا وسایل جانبی دیگری که با کالا اولیه همخوانی داشته باشد (یا ممکن است مشتری به آن علاقمند باشد) را از طریق صفحات نمایش نشان خواهد داد.
- شناسایی مشتریان: با نصب دوربین های هوشمند در سطح پا، می توان ورود و خروج افراد یا گروه ها را تحلیل نمود و کفش های مختلف مرتبط با سن و جنسیت افراد را ساخت. این قابلیت اطلاعات مفید آماری با ضریب خطای کم و بدون نیاز به ضبط تصویر چهره شخص را در اختیار فروشگاه خواهد گذاشت.
همچنین، می توان با استفاده از فناوری Power-over-Ethernet محل هایی از فروشگاه که برای مشتری ممکن است جذاب باشد را روشن تر نمود.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com