Cisco & VeloCloud

شرکت VeloCloud قصد خرید فناوری های روز Cloud از سیسکو به قیمت 27 میلیون دلار را دارد.
شرکت VeloCloud که در سال 2012 تاسیس شد، بیش از 100 مشتری مهم از جمله Vonage Holdings Corp، NTT Data Corp.،Deutsche Telekom AG و Rockford Construction را دارد. از سرویس های جالب VeloCloud، می توان به تامین QoS حتی در شرایطی که وضعیت اتصالات به اینترنت/ MPLS نا مساعد است اشاره نمود.
طبق گفته Michael Wood نایب رئیس واحد بازاریابی VeloCloud: " در دفتر مرکزی تنها در صورتیکه شما صاحب تمام Link ها باشید می توانستید QoS را تضمین نمایید؛ ولی با استفاده از راهکار های ما، شما با استفاده از اینترنت می توانید Traffic Shaping و QoS را مدیریت نمایید."
یکی از مشتریان VeloCloud متوجه شده بود که کارمندان شرکت اش در طول روز از سرویس تماشای فیلم Netflix استفاده می کردند و لذا پهنای باند شرکت را (بخصوص برای استفاده از IP Phone ها) مختل می ساخت. VeloCloud با فعال نمودن یک Policy بر روی سرویس Cloud، توانست پهنای باند مصرف شده توسط Netflix را مدیریت و مشکل کیفیت تماس در IP Phone ها را برطرف نماید.
تمام موارد فوق توسط فناوری های سیسکو ممکن شده است. شایان ذکر است که سیسکو در حال معرفی سرویس جدیدی است که به سازمان ها اجازه می دهد فعالیت کارمند هایشان را بصورت دقیق تر از گذشته آنالیز نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با VeloCloud کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com