سیسکو و دیجیتال سازی کشور کانادا

سیسکو مرکز نوآوری جدید خود در شهر تورنتو را افتتاح نمود. مرکز نوآوری سیسکو در شهر تورنتو یکی از 9 مرکز نوآوری این شرکت در جهان می باشد که با هدف تسریع و توسعه نوآوری های حوزه فناوری اطلاعات تاسیس شده است. این مراکز مشتریان، شرکت های صنعتی هم حوزه، شرکت های نوپا، سازمان های دولتی و دانشگاهیان را در کنار یکدیگر جمع می نماید تا با کمک و همفکری یکدیگر بتوانند مباحث مطرح فناوری اطلاعات را توسعه دهند. در حال حاضر داغ ترین مباحث مطرح در این مراکز شامل: شهر های هوشمند، افزایش Mobility در شهر ها و تحول محیط زیست می باشد.
مرکز نو آوری سیسکو در شهر تورنتو ثمره ی سرمایه گذاری چندین ساله سیسکو در کشور کانادا می باشد. در این مدت سیسکو بیش از 150 میلیون دلار در شرکت های کانادایی سرمایه گذاری نموده است، راه اندازی دوازده مرکز تحقیقاتی دانشگاهی، راه اندازی برنامه آموزشی Pan Am/Parapan Technology Legacy Program و چندین برنامه دیگر از جمله سرمایه گذاری های سیسکو در کشور کانادا بوده است.
آقای John Tory شهردار تورنتو در خصوص حضور پر رنگ سیسکو در کانادا و شهر تورنتو گفته است: "سیسکو به عنوان یک رهبر در عرصه فناوری اطلاعات کمک بزرگی کرده است تا تورنتو و کانادا را هوشمند سازد. مرکز نو آوری جدید سیسکو، آزمایشگاه های متعددی دارد که اجازه می دهد فناوری های جدید را قبل از پیاده سازی نهایی آزمایش نماییم. مرکز نو آوری سیسکو به شکل گیری و بهبود اقتصاد شهر تورنتو کمک وافری خواهد کرد."
این مرکز در طبقه ی 29 ام دفتر جدید سیسکو در شهر تورنتو واقع شده است. این مراکز جامعه فرهیخته و صنعتی را دعوت می نماید تا در یک فضای هم فکری راهکار های جدید را مطرح، توسعه و آزمایش نمایند. بطور کلی این مرکز شامل امکانات زیر می باشد:
یک آزمایشگاه مجهز و به روز، جهت توسعه راهکار های صنعتی و رسیدگی به نیاز های مشتریان.
یک اتاق کنفرانس با فناوری های به روز TelePresence جهت تعامل از راه دور با مشتریان، Partner ها و جامعه علمی در سراسر کشور کانادا و جهان.
اتاق های کار جهت تعامل حضوری با مشتریان، گرد همایی شرکت های نوپا، محققین و کار آفرینان.
دسترسی به مرکز Customer Experience Centre کانادا (محلی برای به اجرا در آوردن انواع فناوری برای مشتریان).
علاوه بر گشایش مرکز نو آوری تورنتو، سیسکو از راه اندازی برنامه Cisco Women Entrepreneurs’ Circle (حلقه بانوان کار آفرین) خبر داد. هدف از این برنامه گرد هم آوردن بانوان کار آفرین از شهر های مختلف از جمله Vancouver، Calgary، Toronto می باشد.
در نهایت سیسکو از یک مسابقه علمی/پژوهشی با جایزه ارزنده معادل 100,000 دلار تحت عنوان Canadian Innovation Prize خبر داده است. هدف این مسابقه شناسایی طرح های برتر مربوط به نو آوری و فناوری در سراسر کانادا می باشد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com