سیسکو و اهدای بیش از 3 میلیون دلار به مدارس

مدارس کانادایی که در Cisco Network Academy شرکت می نمایند، سه میلیون دلار از Cisco Canada’s Pan Am Games Technology Legacy Program دریافت خواهند کرد.
تاکنون 32 مدرسه از آزمایشگاه های عملی و حضور معلمین مجرب بهره مند شده اند.
سیسکو کانادا به همکاری Toronto Pan Am/Parapan مبلغی حدود 3 میلیون دلار جهت مجهز نمودن 32 مدرسه در Ontario (کانادا)، اهدا نموده است. این بزرگترین اهدا مالی سیسکو است که تحت برنامه Pan Am Technology Legacy Plan اهدا شده است. بیشتر این مبلغ جهت راه اندازی بخشی از فعالیت های Cisco Network Academy در درون مدارس مذکور می باشد.
Cisco Network Academy مراکز توسعه مهارت های فناوری اطلاعات و بخصوص شبکه می باشند. این مراکز در مدارس راهنمایی و دانشگاه ها نیز راه اندازی شده اند و بیش از 9000 پایگاه (در 170 کشور مختلف) دارد و تاکنون جمعا بیش از 5.5 میلیون دانشجو داشته است. در حال حاضر تنها در کشور کانادا بیش از 22,500 دانشجو در 215 مرکز Cisco Network Academy در حال تحصیل و یادگیری هستند و از سال تاسیس اولین مرکز Cisco Network Academy در کانادا در سال 1997، تاکنون حدود 142,000 دانشجو فارغ التحصیل شده اند.
خانم Bernadette Wightman رئیس بخش کانادا سیسکو گفته است: " اهدا مبلغ فوق به دانشجویان و علاقه مندان اجازه خواهد داد تا با جدید ترین فناوری های سیسکو کار کنند. مراکز Cisco Network Academy به دانشجویان نسل بعدی انگیزه و امکانات لازم برای رشد و شکوفایی را می دهد."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com