مرکز بهداشت و درمان Cisco UNC

پس از گذشت چند ماه از افتتاح مرکز Research Triangle Park (RTP) کارمندان سیسکو از مزایای مرکز درمان در محل به طور مجازی بهره مند شده اند.
مرکز Life Connections Health Center تاکنون 1,600 مراجعه داشته است (چیزی در حدود 35 الی 40 مراجعه در روز). آقای Ed Paradise که یکی از مدیران مرکز RTP هست گفته است تاکنون 10% از کارمندان به کلینیک مذکور مراجعه کرده اند و پیش بینی میکند تا پایان سال 2016 این رقم به 30 درصد افزایش پیدا کند.
سیسکو این مرکز بهداشت و درمان را با همکاری UNC Health Center در طبقه همکف ساختمان RTP خود تاسیس نموده است. این مرکز درمان علاوه بر داشتن تجهیزات تندرستی فیتنس، دارای سه پزشک متخصص به همراه اتاق های مختلف جهت انجام آزمایشات پزشکی می باشد.
امروزه هزینه معاینات پزشکی به بیشترین مقدار خود در تاریخ رسیده است. در سال گذشته تنها در کشور آمریکا، بیماران حدود 3 تریلیون دلار هزینه، صرف درمان و مراجعه به پزشک نمودند. از اینرو سازمان ها می کوشند تا جهت بهبود رفاه کلی کارمندان خود، هزینه ای که کارمندانشان صرف درمان می کنند را کاهش دهند. سیسکو به کمک UNC امیدوار است تا کارمندان و بستگان آنها را نه تنها با هزینه درمان کمتری مواجه نماید، بلکه زمان صرف شده برای هر مراجعه را به حداقل ممکن برساند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com