Cisco & Altice Group

سیسکو و Altice Group به موفقیت های چشم گیری در زمینه توسعه سرویس Subscription Video-on-Demand تحت عنوان “Zive” رسیده اند.
Altice Group ارائه دهنده سرویس و برنامه های تلویزیونی است که بیش از 13 میلیون مشتری در کشور هایی همچون فرانسه، بلژیک، سوئیس و پرتغال دارد.
سرویس Zive که در حال حاضر برای مشترکین فرانسوی Altice Group ارائه می شود به زودی برای تمامی کشور های فوق قابل ارائه خواهد بود. در حال حاضر Zive بیش از 5,000 برنامه HD دارد و تا پایان سال 2016 این عدد به بیش از 15,000 خواهد رسید. همچنین Zive در حال حاضر بیش از 400 برنامه با کیفیت 4K دارد.
شرکت Altice جز اولین شرکت هایی بوده است که از Cisco cBR-8 Converged Broadband Router استفاده نموده است. این Router به Altice امکان ارسال تصاویر با کیفیت 4K بصورت On-Demand را می دهد. علاوه بر Router مذکور، Altice از فناوری های Cisco CDN جهت ذخیره و انتقال تصاویر 4K استفاده نموده است.
آقای Max Blumberg مدیر فنی Altice Group در خصوص همکاری اخیر این شرکت با سیسکو گفته است: " ما همواره می کوشیم تا برترین تجربه تماشای تلویزیون را به مشتریان خود ارائه دهیم. ما از همان ابتدا در زمینه ی ادغام فناوری های لازم برای ارسال و ذخیره تصاویر 4K با سیسکو همکاری نزدیک داشته ایم."
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Altice Group کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com