سیسکو حامی پناه جویان سوریه

در ماه گذشته زیر ساخت ارتباطی اورژانسی سیسکو در کشور یونان برای کمک به پناهندگان از کشور سوریه راه اندازی شد.
در کشور سوریه به دلیل جنگ درونی، بیش از 11 میلیون نفر منزل خود را به ناچار ترک نموده اند. صد ها هزار نفر از سوریه به امید بهبود وضعیت زندگی خود به کشور یونان پناه آورده اند. افرادی که به یونان راه می یابند، با منابع بسیار محدود ناشی از بحران اقتصادی کشور یونان روبرو می شوند. برای بهبود شرایط این افراد، متخصصین سیسکو مراکز Wi-Fi ای ایجاد نموده اند تا بتوانند با خانواده های خود در ارتباط باشند و بگویند که "سالم" هستند.
سیسکو موفق شد زیرساخت Wi-Fi مذکور را تنها در دو هفته راه اندازی نماید. مبتنی بر Cloud بودن این زیرساخت یکی از ویژگی های مهمی است که منجر شد سیسکو بتواند در زمان کمی آن را برپا نماید.همچنین، راهکار Cisco Meraki مدیریت از راه دور پهنای باند را امکان پذیر می نماید، تا متخصصین سیسکو پس از ترک محل پناهندگان، شبکه را مدیریت نمایند.
سیسکو در سراسر جهان 350 متخصص داوطلب دارد که در شرایط بحرانی به مناطقی که نیازمند کمک اورژانسی هستند اعزام می نماید. این واحد سیسکو که بحران های طبیعی را پوشش می دهد Cisco Tactical Operations (TacOps) نام دارد. متخصصین این گروه قادر هستند خیلی سریع زیرساخت های ارتباطی لازم از جمله ارتباطات IP تحت شبکه ماهواره ای و VoIP را در مدت زمان بسیار کم راه اندازی نمایند.
به کمک 12 شبکه امن Wi-Fi در کشور یونان، بیش از هزاران گیگا بایت اطلاعات تبادل شده است تا پناهندگان و آوار گان کمی آسوده تر باشند. کمک های سیسکو به این افراد همچنان ادامه دارد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com