Cisco & Zonamerica

مرکز فناوری Zonamerica در کشور اروگوئه، راهکار های ارتباطات یکپارچه سیسکو را برای مشتریان این منطقه آزاد پیاده سازی نمود. این اولین پروژه ی کشور اروگوئه است که در آن مفاهیم Cisco Unified Computing (Cisco UCS) تحت بستر Cloud پیاده سازی شده است. راهکاری که سیسکو برای Zonamerica در نظر گرفته است شامل بکار گیری فناوری های Computing، ذخیره سازی و نرم افزار های Auto-Provisioning می باشد.
اجرای این زیر ساخت جدید نه تنها به نفع مشتریان ساکن Zonamerica است، بلکه به نفع تمامی سازمان هایی که می خواهند اطلاعاتشان را در یک محیط امن پردازش نمایند خواهد بود. این زیر ساخت شامل سه دیتا سنتر عظیم می باشد که در جایگاه های مختلف قرار گرفته اند. شایان ذکر است که تمامی دیتا سنتر های مذکور به سرویس های ارتباطات یکپارچه امن، Virtual Desktop Telephony، Unified Communications، Jabber for Mobile، Firewall و سرویس های اینترنتی مجهز خواهند بود.
اولین همکاری سیسکو و Zonamerica با پیاده سازی سویئچ و روتر به بیش از بیست سال پیش بر میگردد. پس از پیاده سازی فناوری های Switching و Routing، سیسکو در پیاده سازی فناوری Wireless، سپس امنیت و در نهایت سرویس های Cloud به Zonamerica کمک نمود.
در حال حاضر فناوری های Internet of Everything (IoE) نیز در حال پیاده سازی می باشند. با تکمیل پیاده سازی فناوری های IoE، این منطقه قادر خواهد بود مدیریت انتقال برق و آب تسویه شده را به صورت بهینه تری انجام دهد.
Jaime Miller، یکی از مدیران ارشد منطقه Zonamerica در خصوص همکاری این شرکت با سیسکو گفته است: "Zonamerica همواره یک نماد نو آوری برای کشور اروگوئه بوده است. داشتن فناوری های سیسکو ما را نسبت به سایر مناطق بازرگانی متمایز می سازد."

درباره Zonamerica

Zonamerica نخستین منطقه ی آزاد کشور اروگوئه است. این منطقه دارای محیط بازرگانی مدرن و مراکز فناوری متعددی است. مساحت منطقه آزاد Zonamerica حدود 92 هکتار می باشد. این منطقه دارای 28 ساختمان و 350 سازمان بازرگانی ثابت و بیش از 10,000 کارمند می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Zonamerica کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com