Cisco & Philips

سیسکو و شرکت Philips به منظور توسعه فناوری لامپ های Inter-Connected موسوم به روشنایی هوشمند (Smart Lighting) قصد همکاری دارند.
قرار است این لامپ ها تنها با روشن شدن هنگامی که شخصی وارد اطاق می شود، در مصرف انرژی و هزینه های مربوط به آن صرفه جویی نمایند. همچنین، طیف رنگی این لامپ ها متناسب با سلیقه کارمندان و بالا بردن کارایی متغیر هستند.
همکاری سیسکو و Philips در امتداد همکاری سیسکو با شرکت اریکسون که در ماه گذشته اعلام عمومی شده بود می باشد. در آن زمان اکثر تحلیلگران بازار حیرت زده بودند که چرا سیسکو قصد همکاری با اریکسون را دارد. اما سیسکو با هدف بکارگیری فناوری های پیشرفته اریکسون برای پروژه های آتی خود این همکاری را شروع نمود.
Internet of Things یک مجموعه گسترده از حسگر های متعدد به هم متصل می باشد. همکاری و رد و بدل نمودن داده و اطلاعات توسط این حسگر ها می تواند سرویس های جدیدی فراهم نمایند.
علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی ناشی از هوشمند سازی لامپ ها، روشنایی هوشمند می تواند مدیران را از واحد های اشغال شده (در طول شبانه روز) آگاه سازد و همچنین بر روی مدیریت تهویه هوا تاثیر گذار باشد. مطابق با گزارش مشترک میان سیسکو و Philips، معمولا روشنایی، 40 درصد کل هزینه های الکتریکی یک سازمان را شامل می شود.
سیسکو در دفتر مرکزی خود در شهر Toronto نیز، فناوری روشنایی هوشمند را پیاده سازی نموده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Philips کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com