Cisco & Deutsche Telekom

شرکت Deutsche Telekom (Telekom) قصد پیاده سازی یک Public Cloud به کمک فناوری های روز سیسکو را دارد. بخش بازرگانی Deutsche Telekom، قرار است زیر ساخت Public Cloud را به عنوان یک سرویس پیاده سازی نماید.
مشتریان این شرکت می توانند به زودی از سرویس های رایانش، ذخیره سازی و شبکه از طریق Cloud جدید Telekom بهره مند شوند. این سرویس ها قرار است با هزینه های پایین برای مشتریان ارائه شوند و هزینه استفاده از آنها در حدود 0.05 یورو به ازاء هر ساعت و 0.02 یورو به ازاء هر گیگابایت مصرفی در نظر گرفته شده است. پیش بینی می شود از طریق این Cloud جدید، شرکت های اروپایی بصورت امن تر بتوانند از قابلیت های Internet of Things بهره مند شوند. همچنین در اوایل سال 2016 تعداد زیادی Platform-as-a-Service (PaaS) و Software-as-a-Service (SaaS) از این Cloud استفاده خواهند نمود.
سیستم Cloud جدید، گونه تکامل یافته Intercloud های سیسکو است که در سال 2014 برای نخستین بار پیاده سازی شد. در آن زمان هدف سیسکو از ارائه خدمات Intercloud کاهش میزان پیچیدگی محیط های Hybrid Cloud بود.

تقویت جایگاه بازاری Telekom

برای شرکت Deutsche Telekom همکاری با سیسکو جهت گسترش فعالیت های Cloud خود، امر بسیار مهمی تلقی می شود. Telekom قصد دارد سرویس های مختلف Cloud را برای بازار اروپا گسترش دهد و تا پایان سال 2018 درآمد خود را بیش از دو برابر نماید. پیش بینی می شود که بازار مربوط به سرویس های Public Cloud (شامل زیرساخت و برنامه های کاربردی) رشد چشمگیرتری در آینده داشته باشند و Telekom با شرکت هایی همچون Google و Amazon وارد رقابت شود.
Telekom که شرکتی پیشرو در عرصه فناوری Cloud است، تاکنون به شرکت هایی همچون Shell، Daimler و Thyssen-Krupp سرویس ارائه کرده است.

درباره Deutsche Telekom

Deutsche Telekom با بیش از 151میلیون مشتری موبایل، 30میلیون خط Fixed-Network، و بیش از 17میلیون خط Broadband، یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی جهان محسوب می شود. این شرکت در 50 کشور مختلف جهان حضور دارد و حدود 228,000 کارمند برای این شرکت کار می کنند. Telekomدر سال 2014، 62.7 میلیارد یورو درآمد داشته است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Deutsche Telekom کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com