Cisco SX10

با در آمد سالیانه بالغ بر 47 میلیارد دلار و با داشتن بیش از 70,000 کارمند در سراسر جهان، سیسکو بزرگترین شرکت حوزه کنفرانس های ویدیوئی یا همان Video Conferencing به شمار می آید.
در ماه مارچ سال گذشته، سیسکو مجموعه جدیدی از محصولات مختلف کنفرانس ویدیوئی خود را معرفی نمود که شامل دو دستگاه پرقدرت جدید برای سری SX از سیستم های ویدیوئی هم بوده است.
- SX80: (مجموعه کنفرانس ویدیوئی کامل به همراه چندین درگاه ورودی و خروجی، قابل نصب درون رک)
- SX10: (سیستم کنفرانس ویدیوئی با قیمت خیلی مناسب)
سیستم SX80 یک دستگاه پرقدرت با امکانات فوق مدرن، مناسب برای اتاق جلسات بزرگ می باشد. ولی، نباید از برادر کوچکترش یعنی SX10 غافل ماند. نکته حائز اهمیت SX10، قیمت بسیار مناسب آن می باشد. سیسکو سعی نموده است تا یک دستگاه کنفرانس ویدیوئی با قیمتی کمتر از بسیاری از کامپیوتر های شخصی روانه بازار نماید.
سیسکو همواره برترین محصولات ویدیو کنفرانس با قیمتی متناسب با آن کیفیت را تولید کرده است، اما در SX10 سیسکو تلاش کرده تا دستگاهی پر قدرت با قیمت خیلی مناسب تولید نماید.
علاوه بر قیمت مناسب و کارایی بالا آنچه که توجه همگان را به سمت SX10 جلب خواهد کرد، قابلیت های مدیریتی و راه اندازی ساده آن می باشد.
طی مدت کمتر از یک سال از معرفی این محصول به بازار، SX10 توانسته است تا به تعداد بسیاری زیادی از اتاق های کنفرانس راه یابد و در خیلی از موارد، SX10 اولین دستگاه کنفرانس ویدیوئی یک سازمان بوده است.


Cisco TelePresence SX10
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Cisco SX10 کلیک «مایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com