پیاده سازی فناوری های ارتباطات یکپارچه سیسکو در صنعت کشاورزی برزیل

شرکت برزیلی SLC Agricola، برای بهبود زیرساخت ارتباطاتی خود، از فناوری های ارتباطات یکپارچه سیسکو استفاده نموده است. این شرکت برای دفتر مرکزی و 14 سایت کاری خود از IP Phone، ویدیو کنفرانس و برنامه های Instant Messaging سیسکو استفاده نموده است. از جمله فواید استفاده از فناوری های فوق برای شرکت SLC Agricola، می توان به کاهش هزینه های حمل و نقل، افزایش کارایی و عملکرد نیروی انسانی این شرکت اشاره نمود.
شرکت TI که یکی از Partner های سیسکو است، مسئولیت تحلیل زیر ساخت های موجود SLC Agricola را بر عهده داشت. در اولین فاز پروژه، سیستم Cisco CallManager برای بیش از 200 کاربر در دفتر مرکزی SLC Agricola پیاده سازی شد.
همچنین از برنامه ی کاربردی Cisco Jabber که ترکیبی از امکانات Instant Messaging است به همراه Cisco Expressway نیز استفاده شده است.
مدیر بازرگانی SLC Agricola گفته است: "استفاده از بستر ارتباطی جدید موجب بهبود کارایی و کاهش هزینه ها شده است. برای مثال، مدیران SLC دیگر نیاز نیست همواره بر سر مزرعه ها حضور فیزیکی داشته باشند، بلکه می توانند از طریق ویدیو کنفرانس خیلی سریع از وضعیت مزرعه ها آگاه شوند."
پروژه SLC Agricola در سال 2014 شروع شد و تاکنون تمامی مزرعه ها به حداقل یک سیستم کنفرانس ویدیوئی مجهز شده اند.

درباره SLC Agricola

SLC Agricola یک شرکت کشاورزی در کشور برزیل می باشد. این شرکت صاحب 14 مزرعه در 6 ایالت مختلف برزیل است. این شرکت همواره می کوشد تا با به کارگیری فناوری روز، میزان تولیدات مزرعه های خود را بیشتر و بهینه نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با SLC Agricola کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com