اهمیت Mobile Collaboration

نحوه تعامل افراد و ارتباطات یکپارچه ی آنها در حال تغییرات زیادی است. این تغییرات بر روی نحوه کار تیمی و کسب و کار ها تاثیر گذار خواهند بود.
تنها در سال 2014 میزان داده های رد و بدل شده توسط دستگاه های موبایل بیش از 69% افزایش داشت و حدود نیم میلیارد دستگاه موبایل به اینترنت متصل شدند. پیش بینی می شود تا سال 2019 حجم ترافیک داده ها بیش از ده برابر شود! مهمترین عامل رشد میزان ترافیک موبایل، استفاده از برنامه های مختلف ارتباطات یکپارچه بوده است.

تحقیقات بازاری شرکت Aragon

شرکت Aragon Research طی گزارش Spectrum for Mobile Collaboration خود، به بررسی دقیق برنامه های مختلف ارتباطات یکپارچه پرداخته است. در این گزارش، بیشتر به دنبال نرم افزار هایی که راندمان کار تیمی را بالا برده و بهینه نماید بوده است. طبق این گزارش پیش بینی می شود تا سال 2020 حدود 60% از کاربران به همان اندازه از برنامه های ارتباطات یکپارچه استفاده خواهند کرد که از Email استفاده می کنند.


همانطور که در شکل فوق می بینیم، Aragon شرکت سیسکو را یک Leader در زمینه Mobile Collaboration می داند. بطور خاص، Cisco Spark برای مدیریت ارتباطات تیم ها یکی از محصولات پیشتاز معرفی شده است.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com