شرکت سیسکو مسئول پیاده سازی زیرساخت Mexico Conectado شد

13 ژانویه 2015- شهر مکزیک
دولت فدرال مکزیک برای ارائه خدمات اینترنت پر سرعت در اماکن عمومی برنامه ای تحت عنوان Mexico Conectado تدوین نموده است، که در آن از فناوری های پیشرو شبکه های ابری، Cisco Meraki استفاده خواهد شد.
قرار است Mexico Conectado اماکن عمومی (در بیش از 250،000 نقطه در سراسر مکزیک) مانند مدارس، مراکز بهداشت و درمان، کتابخانه ها و پارک ها را به شبکه های تلکام و اینترنت پر سرعت متصل کند. دولت مکزیک امیدوار است این طرح گامی مهم برای پیاده سازی لایحه های "اصلاحات اساسی تلکام"،" طرح توسعه ملی"، "برنامه دولت مدرن و نزدیک"، و "راهبرد دیجیتال ملی" که طبق آن قرار است تمامی شهروندان مکزیکی دسترسی به اینترنت داشته باشند، باشد.
Cisco Meraki یک معماری تحت ابر با مدیریت متمرکز برای ارائه خدمات Wi-Fi، switching، امنیت و موبایل برای مشتریان می باشد. در قلب Cisco Meraki نرم افزار های هوشمند و سرویس های تحت ابر وجود دارند که عملیات روزمره مشتریان و بکارگیری برنامه ها و دستگاه های جدید را تسهیل می نماید. این بستر مزیت های گوناگون عملیاتی و پیاده سازی دارد که منجر می شود هزینه کل برای مالکیت (TCO) کاهش یابد.
آقای Rogelio Velasco، نایب رئیس جمهور مکزیک گفته اند:"فناوری های شبکه نقش اساسی در حل چالش های بحرانی مکزیک، ایجاد فرصت های رشد اقتصادی و ایجاد شغل های جدید دارند.Mexico Conectado مکان های متصل نشده را متصل خواهد نمود و به طبع اتصالات و فناوری اطلاعات جدید تاثیر مثبتی بر عموم مردم مکزیک خواهد داشت."
پیاده سازی این راهکار از طریق service provider های مسئول عرضه مستقیم سرویس به دولت فدرال مکزیک خواهد بود.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com