Cisco & Nimble Storage

شرکت آمریکایی Nimble Storage که در زمینه راهکار های ذخیره سازی Flash Storage فعالیت می کند، اعلام کرد نسخه SmartStack که با Flash Storage کار می کند را در بیش از 750 شرکت در سراسر جهان پیاده سازی کرده است. SmartStack زیرساختی است که بطور مشترک میان سیسکو و Nimble طراحی و پیاده سازی شده است.
Justin Giardina، مدیر ارشد فناوری شرکت iland گفته است: " اهمیت امن سازی اطلاعات در بستر Cloud با توسعه هر چه بیشتر Cloud، محسوس تر می شود. ما به عنوان یک Cloud Hosting Provider، همواره سعی می کنیم قوی ترین و امن ترین زیر ساخت ممکن را داشته باشیم. راهکار های مشترک Nimble و سیسکو این مسئله به همراه کاهش هزینه ها را برای ما امکانپذیر می سازد."
Suresh Vasudevan مدیر عامل شرکت Nimble Storage گفته است: “SmartStack اولین زیرساخت مدرن می باشد که با ذخیره سازی Flash بهینه سازی شده است. ما به همراه سیسکو توانسته ایم یک پلتفرم جدید طراحی کنیم که ضمن افزایش کارایی برای سازمان ها، پیچیدگی کلی را کاهش دهد. زیر ساخت SmartStack که همراه Flash Storage ارائه می شود، در کمتر از سه سال در بیش از 750 شرکت بزرگ در سراسر جهان پیاده سازی شده است."

Cisco Validated Designs

راهکار جدید SmartStack Cisco Validated Designs ترکیبی از برترین راهکار های دو شرکت سیسکو و Nimble Storage می باشد.
این راهکار جدید Nimble Adaptive Flash Platform را با Cisco Data Center Switching و Cisco UCS به همراه Cisco ONE Enterprise Cloud Suite را ترکیب می کند. این راهکار به همراه SmartStack (که شامل Nimble CS300 و Cisco UCS Mini و vsphere 6.0) ، پاسخگوی نیاز تمامی سازمان ها با ابعاد کوچک تا بسیار بزرگ خواهد بود.

درباره Nimble Storage:

Nimble Storage، ارائه کننده ی بستر Adaptive Flash می باشد. در حال حاضر بیش از 6,800 شرکت دولتی در بیش از 50 کشور مختلف جهان از راهکار های Nimble Flash Storage استفاده می نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Nimble Storage کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com