a

Cisco & Solutions COP21

در آغاز بیست و یکمین کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در شهر پاریس، واحد فرانسه شرکت سیسکو اعلام کرده است که قصد همکاری با Comite 21 و Club France Sustainable Development را دارد. سیسکو به این دو ارگان کمک خواهد کرد تا فناوری های جدیدی برای مقابله با تغییرات جوی و تاثیر آن بر روی شهر ها، کسب و کارها و افراد را بررسی نمایند. سیسکو تنها شرکتی است که در برنامه COP 21 شرکت می کند. این برنامه قرار است در تاریخ چهارم الی دهم دسامبر در Grand Palais شهر پاریس برگزار شود.
سیسکو معتقد است که فناوری می تواند بر روی زندگی روزمره تمامی افراد تاثیر گذار باشد و همچنین می تواند نحوه کار، زندگی و یادگیری افراد را متحول نماید. برای آنکه بتوانیم همواره از آخرین فناوری ها بهره مند شویم و به محیط زیست صدمه ای نزنیم، سیسکو به طراحی فناوری های جدید برای کاهش مصرف گاز های گلخانه ای Green House Gas، مشغول است.
طی مراسم COP21 سیسکو به طرح مباحث زیر می پردازد:

معرفی مفهوم “So Mobility” جهت ایجاد شهر های هوشمند تر:

Mobility یکی از چالش های اصلی زندگی روزمره افراد محسوب می شود. Mobility بر روی رفت و آمد شهروند ها و در نتیجه بر روی ترافیک و محیط زیست تاثیرگذار است. برای پاسخگویی به دغدغه های پیرامون Mobility، سیسکو طرح So Mobility را پیشنهاد کرده است که در آن به بهبود ترافیک جاده ها، پارکینگ ها و روش های جدید حمل و نقل خواهد پرداخت. طرح So Mobility در Grand Palais و در خیابان های اطراف آن برای عموم رو نمایی خواهد شد.

ساختمان های هوشمند برای صرفه جویی در مصرف انرژی:

امروزه بسیاری از ساختمان های مدرن به شبکه های IP مجهز شده اند و فرایند های گرمایش، سرمایش، روشنایی و مصرف انرژی را بصورت هوشمند می توان مدیریت نمود. سیسکو فناوری های مدیریتی حوزه فوق را برای عموم به نمایش خواهد گذاشت.

Cisco WebEx و ایجاد کنفرانس و جلسات سازگار با محیط زیست:

برنامه قدرتمند Cisco WebEx به سازمان ها اجازه می دهد از راه دور جلسات و کنفرانس های قوی برپا نمایند. جلسات از راه دور ضمن ساده سازی و کاهش زحمات رفت و آمد برای کارشناسان، به نفع محیط زیست هم خواهد بود. سیسکو برای اثبات ادعایش مبنی بر کاهش آلاینده ها با استفاده از WebEx، امکان محاسبه آنلاین میزان انرژی صرف جویی شده ناشی از استفاده WebEx را قرار داده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com