ثبت نام در وبینار Cisco & LogRhythm

طبق تحقیقات Gartner، تا سال 2020 حدود 60% از بودجه امنیت اطلاعات سازمان ها به حوزه شناسایی و عمل سریع در برابر تهدیدات امنیتی صرف خواهد شد. از این رو سازمان ها به دنبال مدل های امنیتی جدیدی هستند تا بتوانند با تهدیدات Cyber ای بهتر مقابله کنند.
سیسکو و شرکت LogRhythm به منظور آگاه سازی سازمان ها از انواع تهدیدات، قصد برگزاری یک وبینار در زمینه ی نسل جدید تهدیدات امنیتی را دارند. همچنین، سخنرانانی از هر دو شرکت از روش ها و فناوری های نسل بعدی جهت شناسایی، پاسخگویی و خنثی نمودن تهدیدات و بطور کلی کاهش ریسک های تهدیدات صحبت خواهند کرد.
زمان این نشست سه شنبه، هشتم ماه دسامبر 2015 در ساعت 2:00 بعد از ظهر (ET) تعیین شده است. سخنرانان این نشست آقایان James Carder نایب رئیس LogRhythm و Scott Pope مدیر ارشد بخش امنیت سیسکو خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک نمایید.
افرادی که در این نشست شرکت خواهند کرد، مباحث زیر را فرا خواهند گرفت:
1. راه های که هکر ها به شبکه و اطلاعات سازمان نفوذ می کنند.
2. نحوه شناسایی تهدیدات امنیتی توسط فناوری های نسل جدید.
3. راهکار پیدا کردن مسیرهایی که هکر ها توانسته اند به سازمان نفوذ کنند.
4. نحوه کاهش زمان میانگین شناسایی تهدید و زمان میانگین پاسخگویی به تهدید.

درباره LogRhythm :

LogRhythm یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی هوشمند سازی امنیت و تحلیل های امنیتی برای سازمان های بزرگ می باشد. این شرکت برای چهار سال متوالی در جدول Gartner SIEM Magic Quadrant به عنوان “Champion” در زمینه هوشمند سازی امنیت شناخته شده است. این شرکت آمریکایی در قاره آمریکا ی شمالی و جنوبی و همچنین اروپا و آسیا نیز فعالیت می نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با LogRhythm کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com