سیسکو با سرعت بیش از پیش در حال رشد است

سیسکو اعلام کرد قصد بهبود نسخه “XR” از سیستم عامل IOS خود، که بر روی تجهیزاتی همچون روترهای نسخه “NCS” و “CRS” اجرا می شود را دارد. سیسکو همچنین خبر داد نسخه جدید روتر های سری NCS، سرعت شبکه 100Gb و انتقال از طریق فیبر نوری Dense Wavelength Division Multiplexing را پشتیبانی می کند. این محصولات جدید در کنار همکاری جدید سیسکو با شرکت اریکسون به صورت چشمگیری محصولات و سرویس های Routing سیسکو را تقویت خواهد کرد.
آقای Kevin Wollenweber مدیر ارشد محصولات Service Provider سیسکو اخیرا گفته است:" سیسکو نه تنها در بهبود سرعت محصولات فعلی خود رشد داشته، بلکه در تولید سری محصولات جدید نیز موفق بوده است. در حال حاضر سیسکو مفتخر به داشتن عنوان "معتمد ترین فروشنده" از سوی مشتریان است."
همانطور که در بالا اشاره نمودیم، نسخه های XR سیستم عامل IOS سیسکو در حال توسعه عمیقی هستند. در نسخه های جدید امکان ایجاد تغییرات Third Party به سیستم عامل و همچنین اضافه شدن Application Programming Interfaces دیده می شود.
آقای Wollenweber همچنین گفته است: " رفتن سیسکو به سمت API ها به معنی خاتمه ی, Application-Centric Infrastructure (ACI) نیست بلکه مشتریان بر اساس نیاز خود، میان این دو بستر و معماری می توانند انتخاب کنند."
اخیرا یک شرکت شبکه ای به اسم Arista اعلام کرده بود که توان پشتیبانی از فناوری شبکه VXLAN را دارد. آقای Wollenweber در باره این موضوع گفته است: "تجهیزات سیسکو خیلی وقت است که از این فناوری پشتیبانی می کنند. سری XR کاملا متمرکز بر روی لایه سوم شبکه می باشند و همچنین NX-OS به خوبی از این فناوری پشتیبانی می کند."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com