سیسکو و Proximus همکاری راهبردی خود را تجدید نمودند

شرکت سیسکو و شرکت بلژیکی Proximus که در زمینه ITSP و مخابرات فعالیت می نماید جهت توسعه فعالیت های بازرگانی و نوآوری، همکاری خود را تجدید نمودند. با این همکاری تجدید شده، Proximus قادر خواهد بود سرویس های سریع تر و بهتری در سطح محصولات خود ارائه نماید. طی این همکاری Cisco از مطالعات Proximus در حوزه تکنولوژی و نفوذ در بازار محلی بهره مند خواهد شد.

در چارچوب این قرارداد تجدید شده، Proximus و سیسکو سه زمینه برای توسعه فعالیت های خود اعلام کرده اند:
1- Video Delivery
2- هوشمند سازی و اتصال شهر ها
3- هماهنگی سرویس و SDN

Video delivery:

Proximus به واسطه setup-box های خود، سهم اعظم بازار ویدئویی را کسب نموده است. با افزوده شدن فناوری Cisco Videoscape به سرویسهای فعلی Proximus، مشتریان این شرکت به دلیل فضای DVR افزوده شده در بستر cloud قادر به ذخیره ویدئو های بیشتری خواهند شد.

هوشمند سازی و اتصال شهر ها:

امروزه شهر ها با مشکلاتی همچون تراکم ترافیک و فشار جمعیتی مواجه هستند. شهر های آینده می بایست برای زندگی، امن‌تر، کارآمدتر و راحت تر باشند. همکاری سیسکو با Proximus توسعه مدل کسب و کار شهر های هوشمند را تسریع خواهد کرد و وضعیت رفاهی شهروندان و درآمد های کسب و کاری را افزایش خواهد داد.

هماهنگی سرویس و SDN:

هماهنگی سرویس و SDN سیسکو به مشتریان Proximus اجازه‌ی تنظیم شبکه خود به صورت آنلاین را خواهد داد. شایان ذکر است که هماهنگی شبکه اجازه می دهد مدیریت شبکه های فیزیکی و مجازی کاملا خودکار انجام شود. بدیهی است این موارد تجربه مشتری را بهبود خواهد بخشید.

درباره Proximus:

شرکت Proximus که نام دیگر آن Belgacom Mobile است در سال 1994 تاسیس گردید.
Proximus با بیش از 45% از سهم بازار بزرگترین شرکت مخابراتی کشور بلژیک می باشد.
Proximus سرویس های اینترنتی، تلویزیونی و تلفن همراه ارائه می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به Proximus به سایت www.proximus.be مراجعه نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com